Ana SayfaGenelVirüsler Tatil Yapmıyor!

Virüsler Tatil Yapmıyor!

Bankalardan kamu kuruluşlarına, KOBi‘lerden holdinglere, okullardan hastanelere dek binlerce kuruma dijital güvenlik sağlayan ESET, yaz aylarında da güvenliği elden bırakmamak için kurumlara yeni bir fırsat sunuyor.  

ESET, dijital saldırılara karşı güvenli çalışmanın yöntemini şimdi yaz fırsatıyla sunuyor. ESET, kapsamlı korunma özellikleriyle kurumsal güvenlik kategorisinde yeni bir pencere açan ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünleri başta olmak üzere, tüm kurumsal çözümlerinde yüzde 20’lik indirim sağlıyor.

Gorsel_Kutu_1

Virüsler ve hırsızlar tatile çıkmıyor

Virüslerin ve hırsızların tatile çıkmadığı gerçeğine dikkat çeken ESET’in yaz güvenlik kampanyası, 1 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yeni ürün alan veya yenileme yapan kurumlarda 26 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli.

Türkiye’nin tercihi

10 bini aşkın kurumsal ve 11 milyon bireysel müşterisiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, dijital dünyadaki tehditlere karşı en kapsamlı korumayı sunuyor.

Çin Linux İçin Windows’u Terk Etmeye Hazırlanıyor

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting