Xiaomi yeni AIoT ürünlerini tanıttı

AIoT

Xiaomi merakla beklenen en yeni AIoT ürünlerini Barselona’daki lansmanda gözler önüne serdi. Yeni Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Watch S1 Pro ve Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro, eğlenceyi ve akıllı yaşamı herkes için yeniden tanımlıyor.

Xiaomi yeni AIoT ürünlerini tanıttı. Yeni AIoT ürünler arasında eğlence deneyiminde devrim yaratmayı hedefleyen Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Watch S1 Pro ve Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra yer alıyor. Xiaomi, bu yeni olağanüstü ürünlerle dünya genelindeki tüketiciler için kesintisiz ve daha sürükleyici bir deneyim sunarak insanların teknolojiyle etkileşim kurma şeklini değiştirmeye hazırlanıyor.

AIoT

Xiaomi Buds 4 Pro

Geliştirilen TWS özellikleri ve gösterişli tasarımıyla Xiaomi’nin en yeni kulaklığı, inanılmaz ses ayrıntılarıyla yüksek kaliteli bir dinleme deneyimi sunuyor. Xiaomi Buds 4 Pro, Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Ses desteğinin yanı sıra 990kbps’ye kadar veri aktarım hızı ve 32 bit’e kadar bit derinliği sağlayan Sony’nin LDAC teknolojisiyle öne çıkıyor. Xiaomi Buds 4 Pro’nun ayrıca, kullanıcıları istenmeyen gürültülerden etkili bir şekilde izole eden 48 dB’ye kadar derinliğe sahip etkileyici bir aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.

Xiaomi Buds 4 Pro ayrıca tek bir şarjla 9 saate kadar kesintisiz bir dinleme ve şarj kutusu kullanıldığında 38 saate kadar etkileyici bir pil ömrü sunuyor. Kulaklık aynı zamanda kablosuz şarj özelliğini de destekliyor. Cihaz, rahatlığı ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için dahili çift cihaz bağlantısı5 özelliği ile kullanıcıların bağlı cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanıyor.

AIoT

Xiaomi Watch S1 Pro

Xiaomi Watch S1 Pro, klasik saat tasarımı ile çağdaş akıllı saat teknolojisi arasındaki mükemmel birleşimin bir örneği olarak öne çıkıyor. Dayanıklılık ve şıklığı yansıtan birinci sınıf malzemeler kullanılarak titizlikle tasarlanan bu saat, dikkat çekici 1,47 inç AMOLED ekrana, döndürülebilir kurma koluna ve uzun ömürlü işlevsellik sağlayan çizilmelere karşı dayanıklı safir kristal cama sahip. Xiaomi Watch S1 Pro’nun kahverengi deri kayışlı gümüş kasa ve siyah flor kauçuk kayışlı siyah kasa olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Saatler her zevke uygun 100’den fazla şık kadran alternatifi ile özelleştirilebiliyor. Ayrıca, evrensel saat pimi kayışların kolayca değiştirilebilmesini sağlayarak saatin çok yönlülüğünü daha da artırıyor.

AIoT

Xiaomi Watch S1 Pro’nun bütünleşik kullanıcı arayüzü tasarımı ve optimize edilmiş animasyonlarının kusursuz entegrasyonu, arayüz estetiğini ve ekran akışkanlığını geliştirerek benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca, gelişmiş senkronizasyon özellikleri, cihazlar arasında bildirim alma süresindeki gecikmeyi ortadan kaldırarak sorunsuz ve zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Saat, aynı zamanda Xiaomi akıllı telefonlara özel eşleştirmeyi kolaylaştıran ve kurulum sürecini basitleştiren özelliklere sahip.

AIoT

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

Xiaomi’nin çift süspansiyon sistemine sahip ilk scooter’ı olan Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra, zorlu arazilerde bile inanılmaz derecede yumuşak ve güvenli bir sürüş sunuyor. Gelişmiş çift süspansiyon sistemi ile şasi yüksekliğinin artırılması sayesinde sürücüler, engebeli yüzeylerde seyahat ederken bile daha iyi görüş ve denge elde ediyor. Lastik patlaması riskini azaltmak için Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra, sürücülerin güvenliğini sağlayan ve kullanıcıların sürüş deneyimini geliştiren daha büyük delinmez ve sızmayı engelleyen 10 inç Xiaomi DuraGel lastiklerle donatıldı.

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra, saatte 25 km hıza ulaşmasını ve %25’e kadar eğimli yokuşları kolaylıkla tırmanabilmesini sağlayan etkileyici, üst düzey özellikleriyle öne çıkıyor. Etkileyici 940W maksimum dişli motor gücü ve ultra uzun ömürlü bataryası, kullanıcılara endişelenmeden 70 km’ye kadar seyahat etme özgürlüğü veriyor. Yepyeni S+ modu, scooter’ın heyecan verici ve keyifli bir sürüş için şaşırtıcı derecede süratle hızlanmasını sağlıyor.

Huawei Watch D inceleme: Tansiyon ölçebilen akıllı saat!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir