Xiaomi Mi Band 6 için yeni güncelleme!

Xiaomi Mi Smart Band 6, kullanışlı bir güncelleme aldı

Xiaomi Mi Band 6 için yeni güncelleme! Xiaomi’nin akıllı bileklik modeli Mi Band 6, aldığı güncellemeler ile yeni özellikler kazanmaya devam ediyor.

Giyilebilir teknoloji sektörüne olan yatırımlarını gün geçtikçe arttıran Xiaomi, akıllı bileklik alanında şu anda bir numara. Bu alandaki son ürünü olan Mi Band 6 ile 3 milyonluk sevkiyatı geride bırakan şirkette yüzler gülüyor. Söz konusu akıllı bileklik modeli son olarak ise yakın zamanda bütün pazarlar için alacağı bir güncelleme ile gündeme geldi. İşte detaylar!

Xiaomi Mi Band 6 için yeni güncelleme!

Xiaomi Mi Band 6 güncellemeler ile kendisini geliştirmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi cihaz daha öncesinde uyku nefes kalitesi özelliğine kavuşmuştu. Bazı yeni dil seçeneklerine de kavuşan cihaza sonrasında ise mesaj cevap özelliği getirilmişti. Bu özellik ise şimdilik yalnızca Çin’de kullanılabilir vaziyette. Mi Band 6 sahipleri, belirlenen hazır cevapları karşı tarafa gönderebiliyor.

Bahsettiğimiz yeni güncellemeye göre ise Mi Band 6, el feneri özelliğine sahip olacak. Karanlık ortamlarda ekran parlaklığı tamamen açılan ürün, el feneri olarak da kullanılabilecek.

Şu anda Xiaomi Mi Band 6 ülkemizde kampanyalı fiyat ile 351 TL’den alınabiliyor. Eğer siz de bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda olacaktır. Zira bildiğiniz gibi ülkemizdeki teknolojik ürün fiyatları, oldukça oynak bir hal aldı. Yani bugün almadığınız bir cihaz için yarın çok geç olabilir.

Euroleague Türkiye yayın hakları adres değiştirdi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir