Xiaomi Mi 6’nın Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

xiaomi mi 6 1

19 Nisan’da tanıtılacak Xiaomi Mi 6’nın yeni görüntüleri sızdırıldı. Bu görüntüler telefonun tasarımı hakkında ilginç detayları ortaya çıkarıyor.

Bildiğiniz gibi Xiaomi şu sıralar yeni amiral gemisinin çıkışına hazırlanıyor. Xiaomi Mi 6’nın ilk afişini birkaç gün önce yayınlayan şirket, telefonun 19 Nisan’da resmen tanıtılacağını duyurmuştu. Tanıtıma daha 5 var ama telefon ile ilgili sızıntılar sayesinde yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonu farklı açılardan gösteren yeni görüntüler internete sızdırıldı. Böylece telefonun tasarımı ile ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı.

3.5mm kulaklık girişi kaldırılmış

İlk olarak sızdırılan bu görüntülere bakılırsa Xiamoi Mi 6’da 3.5mm kulaklık girişi olmayacak. Bunun yerine telefonun alt kısmında hoparlör çıkışları ve USB Type-C girişi yer alacak. Telefonun arka yüzüne baktığımızda ise sol üst köşede yer alan çift kamera dikkat çekiyor. Telefonun ön yüzünde ise muhtemelen parmak izi sensörünü de içinde barındıran Home tuşu yer alıyor. 5.15 inç boyutundaki Xiaomi Mi 6 düz bir ekran tasarımına sahip. Ayrıca bir de 5.7 inçlik Mi 6 Plus olacak ama Plus modeli bu görüntülerde yer almıyor.

xiaomi-mi-6 (2)

OnePlus 5 Sertifika Alırken Görüldü