Xiaomi Black Shark 2 özellikleri sızdı!

Xiaomi Black Shark 2

Oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark 2 özellikleri ile karşımıza çıktı. Bu ay içerisinde tanıtılacak olan Xiaomi Black Shark 2 özellikleri ile oyuncuların rüyalarını süsleyecek. İşte Xiaomi Black Shark 2 özellikleri!

Xiaomi, oyuncu telefonu furyasını geçtiğimiz yıl Black Shark modeli ile başlatmış ve diğer firmalar da Xiaomi’ye ayak uydurmuştu. Kullandığı farklı soğutma sistemi ve yüksek performanslı donanımı ile büyük beğeni toplayan Black Shark’ın bu yıl yeni modelinin duyurulması bekleniyordu.

Xiaomi Black Shark 2 olarak isimlendirilecek olan bu telefon için bugün resmi olarak tanıtım tarihi açıklanmıştı. Bu ay yani Mart ayı içerisinde tanıtılacak olan Xiaomi Black Shark 2, AnTuTu testinde görüntülendi. Xiaomi Black Shark 2’nin özellikleri de bu test sayesinde ortaya çıktı.

Xiaomi Black Shark 2 özellikleri nasıl olacak?

AnTuTu testinden 359.973 puan alan Xiaomi Black Shark 2, Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek. Grafik biriminde Adreno 640‘a yer erecek olacak olan telefonda, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama birimi yer alacak.

AnTuTu parasını hak eden telefonları açıkladı!

Kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkacak olan telefonun ekran çözünürlüğü ise 2340 x 1080 piksel olacak. Kod adı Blackshark Skywalker olan bu telefon bakalım oyuncuların hoşuna gidecek mi?

Xiaomi Black Shark 2 özellikleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir