Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi belli oldu

xiaomi black shark 2

Xiaomi’nin oyun odaklı yeni akıllı telefon modeli Black Shark 2 ne zaman çıkacak? İşte Xiaomi Black Shark 2 hakkındaki son detaylar.

Son dönemde oyun odaklı akıllı telefonların hayli hit olduğunu söyleyebiliriz. Özellikler oyun sektörünün mobil kanada kayması üreticilerin bu tarz telefonlara olan ilgisini de arttırdı. Bazı akıllı telefon üreticileri direkt olarak oyun odaklı cihazlar üretirken, bazılar ise amiral gemisi statüsündeki cihazlara bu yönde özellikler kazandırdı.

Örneğin Xiaomi, Razer, ZTE ve Asus gibi markalar direkt olarak oyun odaklı cihazlarla karşımıza çıktılar. Samsung gibi üreticiler ise amiral gemisi modellerinin ekran kalitesini arttırarak ya da daha gelişmiş bir soğutma sistemi kullanarak bu cihazları oyun odaklı hale getirdiler.

Xiaomi Black Shark 2 bu ay tanıtılacak

Tabi ki oyun odaklı akıllı telefonların tasarım açısından çok daha şık göründüğünü de unutmamak gerekiyor. Bu bağlamdaki en sağlam modellerden birisi de Black Shark’tı. Xiaomi imzası taşıyan model global pazarda hayli başarılı olmuştu.

Şimdi ise aynı başarı Xiaomi Black Shark 2 ile devam edebilir. Çinli üretici merakla beklenen Xiaomi Black Shark 2 için nihayet çıkış tarihini açıkladı.

Snapdragon 855 yonga setinden güç alan ve sistemini min. 10GB RAM ile destekleyen Xiaomi Black Shark 2 18 Mart’ta tanıtılacak. Muhtemelen telefon tanıtıldıktan kısa bir süre sonra da raflardaki yerini alacaktır. İlk etapta yalnızca Çin’de satılacak olan telefon sonrasında global pazarda da boy gösterecek.

PS4 Remote Play iPhone’a geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir