Xiaomi bir sonraki bombasını duyurdu

xiaomi"

Mi 11’in lansmanından tam bir yıl sonra, Xiaomi, şirketin resmi Weibo hesabı aracılığıyla 28 Aralık’ta halefini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin bu yılın başlarında Mi markasını aşamalı olarak kaldırma kararının ardından yeni seriye Xiaomi 12 serisi adı verilecek. İşte detaylar.

Bir teaser posteri ile Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni planlarını duyurdu. Şirketin amiral gemileri 2022’de küresel pazarlara çıkmadan önce etkinliğin Çin pazarına odaklanması beklentisini mevcut. Gadgets 360’a göre, Xiaomi’nin 12 serisi serisi dört farklı cihaz içerebilir. Bunlara Xiaomi12, 12 Pro, 12X ve 12 Ultra dahil, ancak hepsinin Aralık ayında duyurulması mümkün değil gibi görünüyor. Gizmochina, Xiaomi yöneticilerinin Weibo hesaplarına mesaj göndermek için diğer üç telefonu kullanırken görüldüklerinin tespit edildiğini bildirdi.

xiaomi"

Yaklaşan telefonlar hakkında çok fazla resmi ayrıntı yok, ancak Xiaomi, Qualcomm’un yeni Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden güç alacaklarını onayladı. Twitter’da sızıntı yapan @UniverseIce tarafından paylaşılan Xiaomi12 ve 12 Pro‘nun görünen pazarlama görüntüleri, telefonların görüntülerine bir bakış sundu. @OnLeaks’ten sızdırılan görüntülere göre, Xiaomi 12’nin diğer söylentileri, 50 megapiksel birincil sensörlü üçlü bir arka kamera içeriyor.

Xiaomi’nin telefonları ABD’de fazla varlık göstermese de, Avrupa’nın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi ve Samsung’un ardından dünyanın en büyük ikinci Android üreticisi olarak sıralanıyor. Talep, Samsung’un amiral gemileriyle çok daha uygun fiyatlarla karşılaştırılabilir özellikler sunan XiaomiMi 11 gibi telefonlardan kaynaklanıyor. XiaomiMi 11, bu yıl Şubat ayında küresel olarak piyasaya sürüldü.

Elon Musk, bu yıl 11 milyar doların üzerinde vergi ödeyeceğini söyledi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir