Xbox Live Gold Kasım oyunları açıklandı

Microsoft Xbox Live Gold üyelerine Kasım ayında sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Microsoft’un bu nesilde Sony’nin hayli gerisinde kaldığı inkar edilemez bir gerçek. Her ne kadar Xbox One satış rakamları bazında PS4’ün çok gerisinde olsa da söz konusu ücretli servislere geldiğinde iş biraz değişiyor.

Microsoft bu nesilde özellikle Xbox Game Pass sistemi ile önemli bir atılım gerçekleştirdi. Oyunculara her ay belli bir ücret karşılığında sürekli güncellenen ve oyun sayısı 100’ün altına düşmeyen bir kütüphane sunan Microsoft, Xbox Live Gold sistemiyle de başarılı bir duruş sergiledi.

xbox live gold

Bilindiği üzere Xbox Live Gold aboneleri her ay bazı oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebiliyorlar. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Kasım ayında Sherlock Holmes The Devil’s Daughter, The Final Station, Star Wars Jedi Starfighter ve Joy Ride Turbo oyunları ücretsiz olarak yayınlanacak.

Açık konuşmak gerekirse bu yapımlar arasında elle tutulur bir oyunun olduğunu söylemek biraz zor. Yine de normalde 54.99 dolardan satılan Sherlock Holmes The Devil’s Daughter’ın diğer oyunlardan bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.

PS4 ne kadar sattı? İşte yanıtı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin