Xbox Live Gold Ağustos oyunları belli oldu

Xbox One ve Xbox 360 sahiplerine Ağustos ayında sunulacak olan Xbox Live Gold oyunları belli oldu. Bakalım ücretsiz Live Gold oyunları nelermiş?

Microsoft, Xbox One ve Xbox 360 sahipleri için ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Aynı PlayStation cephesinde olduğu gibi Xbox cephesinde de online oyun oynamak için Live Gold üyesi olmanız gerekiyor. Microsoft da Sony gibi Live Gold üyelerine her ay ücretsiz oyunlar sunuyor. Peki, Ağustos ayında Live Gold sahiplerini hangi oyunlar bekliyor?

Xbox Live Gold Ağustos oyunları

Ağustos ayı içerisinde 2 adet Xbox One ve 2 adet de Xbox 360 oyunu ücretsiz olarak sunulacak. Xbox One sahiplerine 39.99 dolar değerindeki Gears 4 oyunu ve 29.99 dolar değerindeki Forza Motorsport 6 oyunu ücretsiz olarak sunulacak.

PlayStation 4 kırılması güç bir rekora imza attı!

Xbox 360 sahiplerine ise 1 Ağustos – 15 Ağustos arasında 9.99 dolar değerindeki Torchlight oyunu ve 16 Ağustos31 Ağustos tarihileri arasında ise 19.99 dolar değerindeki Castlevania: Lords of Shadow oyunu ücretsiz olacak. Bu iki oyunun da Xbox One’da oynanabileceğini belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin