Ana sayfa Oyun Xbox Game Pass için yeni oyunlar geliyor!

Xbox Game Pass için yeni oyunlar geliyor!

Xbox Game Pass için bugün yepyeni oyunlar duyuruldu. Hem Xbox One hem de Windows 10 sahiplerine sunulacak olan oyunlar haberimizde.

Microsoft’un aylık üyeliğe dayalı oyun sistemi Xbox Game Pass, geçtiğimiz Haziran ayında Xbox One’dan sonra Windows 10 platformuna da gelmişti. Windows 10’da beta aşamasında olan Game Pass sistemi sayesinde; oyuncular aylık ücret ödeyerek birbirinden güzel ve oldukça geniş kütüphaneden istedikleri oyunu oynayabiliyor.

PlayStation 4 kırılması güç bir rekora imza attı!

Her ay bu servise yeni oyunları dahil eden Microsoft cephesi bu ayda da beklenen duyurusunu gerçekleştirdik. Bu ay Game Pass’e gelecek olan oyunlar arasında maalesef ki AAA yapımlar yer almıyor. Ancak Downwell ve Slay the Spire gibi olukça güzel yapımlar sisteme ekleniyor.

Biz de sizler için bu ay Game Pass servisine eklenecek olan oyunları bir araya getirdik. Bakalım bu oyunlar arasında hangisi hoşunuza gidecek?

1 Ağustos 2019

  • Ashes Cricket (Konsol)
  • Pandemic (Konsol)
  • Downwell (PC)

8 Ağustos 2019

  • Jackbox Party Pack 2 (Konsol)
  • Space Hulk Tactics (PC)

14 Ağustos 2019

  • Slay the Spire (Konsol ve PC)

Xbox Game Pass

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler