Ana SayfaHaberWorld of Warplanes Oyununa Güncelleme Geldi!

World of Warplanes Oyununa Güncelleme Geldi!

Ödüllü video oyun geliştirici ve yayıncısı Wargaming, kapalı beta testleri devam eden World of Warplanes’in Amerika ve Rusya’da tamamen revize edilmiş uçuş modeli ve geliştirilmiş fare kontrollerine kavuştuğu yeni güncellemeyi duyurdu.

Avrupa oyuncuları bu güncellemeyi 20 Şubat’ta indirebilecek. Yeni uçuş modeli hava savaşlarına daha çok heyecan katarken, oynanışa da dinamizm getiriyor. Bu güncelleme aynı zamanda, oyuncuların pilotluktan ziyade teknik konudaki ustalıklarını göstermelerine yardım edecek.World-of-Warplanes-logo

Kısa bir süre önce Japon savaş uçaklarına kavuşan hava savaşı MMO’su World of Warplanes, yeni uçuş modeli ve gelişmiş fare kontrolleriyle pilotlara, uçuşun esaslarını kolayca kavramalarını ve heyecan dolu hava savaşlarına daha çok zaman ayırmalarını sağlayacak.

Yeni uçuş modeliyle fare kontrollerine ek olarak gelen ve hayli geliştirilen grafikler de bu yoğun çatışmaya inanılmaz gerçekçilik sağlayacak.

Güncelleme hakkında detaylı bilgi için World of Warplanes Video Geliştirici Günlükleri’ne göz atabilirsiniz.

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU