Ana SayfaCep TelefonuNokia’dan Windows Phone 8’li 4 Yeni Akıllı Telefon

Nokia’dan Windows Phone 8’li 4 Yeni Akıllı Telefon

Nokia’nın yeni tanıtmayı planladığı Lumia 520 ve Lumia 720 hakkındaki haberler geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Bu seferki haberimiz ise Nokia’nın bu iki yeni modele ek olarak iki yeni model daha tanıtmayı planlaması.

Bu ayın son günlerine doğru gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresi 2013 birçok yeni cihazın ortaya çıkmasına vesile olacak. Yeni cihazlarını tanıtmasını beklediğimiz firmalardan biri de Nokia. Son dönemde Windows Phone 8 işletim sistemiyle birlikte atağa kalkan firma bu konuda her ne kadar yavaş hareket etmeye çalışsa da Windows Phone 8’li telefonlara olan fazla ilgi firmanın yeni ürünlerini hemen kullanıcıların beğenisine sunmasına neden oluyor. Nokia’da Lumia 920 modelinin ardından Lumia 620 ve Lumia 820 modellerini sunarak kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. Şimdi sıra yeni gelecek Lumia’larda.Nokia lumia serisi
Nokia’nın yeni çıkarmayı planladığı Lumia serisi akıllı telefonlar ay sonunda gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresinde tanıtılacak. Nokia Kongrede 4 adet Windows Phone 8’li Lumia modelini tanıtmayı planlıyor. Bunlardan iki modelin isimleri daha önce belli olmuştu. Lumia 520 ve Lumia 720 modellerine ek olarak firma RM-887 ve RM-860 kod adlı ürünlerini de kullanıcılarla buluşturacak. Bu ürünlerden bir tanesinin Lumia 922 modeli olması bekleniyor fakat bu konuda net bir bilgi yok. Nokia’nın yeni Lumia serisi akıllı telefonlarıyla ilgili detayların ortaya çıkması için bir haftalık bir süre kaldı.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU