Acer Yeni Ürünü Aspire M5 Ultrabook Modelini Satışa Sunuyor

Acer geçtiğimiz dönemde tanıttığı yeni dizüstü bilgisayarı Aspire M5 modelini Türk kullanıcılarıyla buluşturuyor. 

Bu yeni dizüstü bilgisayarın göze çarpan ilk şeyi, devrimsel yeni görüntü teknolojisiyle bir araya gelen yeni metalik gümüş üst kapak, cihazın geometrik biçimi ve düzgün açıları bir araya gelerek minimalist ve son derece şık bir görünüm ve duygu yaratıyor.

Hızlı ve sorunsuz bir görsel deneyim için fiziksel oyun detaylarını ve efektleri hızlandıran PhysX destekleyen 1GB DDR5 belleğe sahip en yeni NVIDIA GeForce GT640M’ ekran kartına sahip ürün üçüncü nesil Intel Core işlemci ailesini kullanır.acer aspire m5

Benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunan Acer Aspire M5 Serisi, Acer Green Instant-On uyku modundan 1,5 saniye içinde hızlı devam etme özelliği sağlıyor. Benzer şekilde, Acer Instant Connect kullanıcıların internete geleneksel yöntemlerden dört kat daha hızlı bir şekilde yalnızca 2,5 saniyede bağlanabilmelerini sağlayarak en sık ziyaret edilen erişim noktalarını otomatik bir şekilde tarıyor ve kaydediyor.

Acer hafiflik ve incelik trendinin öncüsü firmalardan bir tanesi. 20 mm inceliğindeki Aspire M5, kolay temizlenebilen ve yazı yazma kolaylığı klavyeye ve sayısal tuş takımına sahip  (yalnızca 15 inç) arkadan aydınlatmalı chiclet klavye (14 inçve 15 inç ) desteği de bulunuyor.

Geniş sabit disk sürücüsü büyük dosyalar için yeterince alan sunarken, entegre sürücüsü anında açılma özelliği sağlıyor. Cihazın yalnızca SSD yapılandırması da mevcut. Son derece dayanıklı olan SSD kullanıcıların dosyalara daha hızlı erişebilmelerini, pilin daha uzun süre dayanmasını ve daha sessiz bir çalışma sağlıyor. Timeline geleneğinde olduğu gibi, bu Ultrabook yalnızca tek bir şarj ile tüm gün multimedya kullanımı ve üretkenlik sağlayan 8 saatlik pil ömrü de sunuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir