Ana Sayfa Haber Birleştirilmiş Premium Hesapları Artık Tüm Wargaming Oyunlarında Kullanılabilir

Birleştirilmiş Premium Hesapları Artık Tüm Wargaming Oyunlarında Kullanılabilir

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, halihazırdaki ve gelecekteki oyunları için çok önemli bir adım olan Birleştirilmiş Premium Hesap sisteminin resmen hizmete girdiğini duyurdu.
Wargaming’in Küresel Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Andrei Yarantsau:“Başlangıçtan beri oyuncularımıza sadece en yüksek kaliteli oyunları sunmaya değil, aynı zamanda paralarının gerçek karşılığını verebilmeye ve güvenli bir oyun ortamını sağlamaya odaklandık. Birleştirilmiş Premium Hesap servisinin hizmete girmesi bizim bu ideallere olan sadakatimizin bir göstergesi. İnanıyoruz ki oyuncular bu servisi, şimdi ve gelecekteki Wargaming deneyimlerinin önemli bir unsuru olarak görecekler.” diyerek görüşlerini dile getirdi.WARGAMING.NET_LOGO_White
Şu an World of Tanks ve World of Warplanes için aktif olan bu yeni servis, oyuncuları her bir oyun için ayrı ayrı premium hesap satın almaktan kurtarıyor ve sahip oldukları ayrıcalıkların artırılmış deneyimlerle ve oyun içinde artan bir değerle firmanın her oyununda kullanılabilmesini sağlıyor.
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting