Ana SayfaGenelWorld of Tanks'e Yeni Zırhlı Araçlar Geliyor!

World of Tanks’e Yeni Zırhlı Araçlar Geliyor!

World of Tanks 8.4 sürümüyle gelen yeni tank modelleri oyuncuları heyecanlandıracak. 

8.4 sürümü oyuna yeni savaş araçlarının yanı sıra, tank subaylarının seçimine de değişiklikler getirirken, İngiliz ve Rus ordularına yeni ve güçlü zırhlı araçlar kazandıracak. Bu güncellemeyle birlikte Alman tank gruplarına yeni hafif tanklar da dâhil olacak.

Yeni sürüm oyunculara İngiliz yapımı olan Carrier QF 2 ile beraber dünyanın en güçlü 10 tank avcısının kontrolünü verecek. Bu güncellemeyle ?39 Tortoise gibi düşman tanklarına hızlı bir şekilde müdahale edebilen ve en kalın tank zırhlarını bile kalbura çevirebilen tarihin en çok üretilmiş zırhlı ağır silah taşıyıcısının ateş gücüne de tanık olacağız.Britain_Universal_CarrierQF_ (1)

World of Tanks’in yapımcılarından Mike Zhivets bu sürümle ilgili olarak yaptığı açıklamada: ” 8.4 güncellemesi World of Tanks’da ikinci bir İngiliz istilası olarak da adlandırılabilir, çünkü bu yeni zırhlılar serisi İngiliz tank imha araçlarının teknoloji ve tasarımının savaş esnasında nasıl evrimleştiğinin, manevra ve saldırı kabiliyetlerinin nasıl yıldırıcı ve yıkıcı olabildiğinin de tarihi bir kanıtıdır” diyerek oyuncuların heyecanını daha da yükseltiyor.

Sovyet cephesinde de bu sürümle beraber ciddi değişiklikler olacak. Çünkü 8.4 güncellemesi, ağır rakiplere karşı yıldırıcı ve yıkıcı gücüyle SU-100Y tank destroyerleriyle tanışma vaktinin geldiğini de işaret ediyor.

Britain_Tortoise

8.4 güncellemesiyle beraber değişen ve yenilenen tek şey zırhlılar değil. Popüler savaş mekânları olan Bozkırlar, Balıkçı Koyu, Ensk ve Live Oak’s haritaları görsel olarak daha zengin ve etkileyici grafiklere sahip olacak. Ayrıca World of Tanks dünyasına yeni giren oyuncuları yeni bir tank eğitim seviyesi bekliyor. Bu eğitim bölümünde tank kontrolleri, silah kullanma ve atış mekanikleri ile temel savaş taktikleri de yer alacak.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU