Ana sayfa Gundem Wolfenstein: The Old Blood Duyuruldu

Wolfenstein: The Old Blood Duyuruldu

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan The New Order’ın öncesinde geçen olayları anlatacak olan Wolfenstein: The Old Blood, MachineGames tarafından duyuruldu.

Nazilerin 2. Dünya Savaşı’nı kazandığı ve insanları köleleştirdiği alternatif bir evrende geçen ve tüm zamanların en başarılı FPS serileri arasında yer alan Wolfenstein serisi, geçtiğimiz yılın yaz aylarında satışa sunulan Wolfenstein: The New Order ile geri döndü. Seriye yeni olan MachineGames stüdyosu tarafından geliştirilen The New Order, oyunseverler tarafından beğeniyle karşılandı ve seriye yeniden hayat verdi.

Wolfenstein_The_Old_Blood (1)

Oldukça başarılı bir oyun olan Wolfenstein: The New Order için stüdyonun neden indirilebilir içerikler hazırlamadığı merak edilirken, bu sorunun cevabı bugün yayınlanan açıklamayla belli oldu. MachineGames ve yayımcı firma Bethesda Softworks tarafından bugün yayınlanan açıklamada, stüdyonun bir süredir yeni bir oyun üzerinde çalışmakta olduğu ve Wolfenstein: The Old Blood adını taşıyan bu oyunun önümüzdeki aylarda oyunseverlerin beğenisine sunulacağı duyuruldu.

The New Order’ın öncesinde geçecek olan Wolfenstein: The Old Blood, Nazilere karşı verilen mücadelede geçen iki farklı hikaye anlatacak. PC, Xbox One ve PlayStation 4’e yönelik olarak hazırlanan Wolfenstein: The Old Blood, 5 Mayıs’ta dünya genelinde satışa sunulacak.

Wolfenstein_The_Old_Blood (5)

Google iOS Anlaşmasını Kaybetmekten Korkuyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler