Ana sayfa Genel Wolfenstein, Tekken ve The Evil Within çizgi roman oluyor

Wolfenstein, Tekken ve The Evil Within çizgi roman oluyor

Oyun dünyasının en önemi yapımları arasında gösterilen Tekken, Wolfenstein ve The Evil Within şimdi de çizgi roman dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor. Titan Comics, üç oyununda yeni çizgi romanlarını duyurdu. Peki bu çizgi romanların konusu ne olacak?

Tekken, Wolfenstein ve The Evil Within çizgilerde yaşayacak

Titan Comics, 3 oyun için 3 farklı çizgi roman yayınlayacak. Wolfenstein için yayınlanacak olan çizgi roman 1960’larda geçecek ve William J. Blazkowicz’in hikayesine odaklanacak. Çizgi romanın senaryosu geçtiğimiz günlerde satışa sunulan The New Colossus’ta yaşanan olayların öncesine odaklanacak.

Tekken için satışa sunulacak olan çizgi roman ise Blood Feud ismini taşıyacak. Blood Feud, tek bir çizgi roman gibi görünse de özünde 2 farklı hikayeyi işleyecek. Ana temada ise Tekken dövüşçülerinin, dış dünyadan gelen varlıklarla mücadelesi konu edinilecek.

Shinji Mikami imzalı The Evil Within’in çizgi roman uyarlamasında ise, ikinci oyundaki ana karakterimiz olan Dedektif Castellanos’un hikayesine odaklanılacak. Çizgi romanın ilk oyun ile ikinci oyunun arasında oluşan boşluğu doldurması planlanıyor.

Titan Comics, 3 çizgi romanı da eş zamanlı olarak 19 Aralık’ta satışa sunmayı planlıyor. 3 çizgi romanın da 17 dolarlık etikete sahip olacağı ve dijital olarak da satılacağı belirtilmekte.

Dip not olarak belirtelim. Muhtemelen 3 çizgi romanda da ilk etapta Türkçe dil desteği bulunmayacaktır. Belki bazı gönüllü çeviriciler, dijital kopyalarını Türkçeleştirebilirler.

Huawei Daydream VR yeniden görüntülendi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler