Ana SayfaHaberWindows Phone 8.1 İçin Yeni Güncelleme

Windows Phone 8.1 İçin Yeni Güncelleme

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve denemek isteyen kullanıcıların beğenisine sunulan Windows Phone 8.1 için üçüncü güncelleme Microsoft tarafından yayınlandı.

Nisan ayı başında Microsoft tarafından düzenlenen BUILD konferansı sırasında resmi olarak tanıtılan yeni Windows Phone versiyonu Windows Phone 8.1’in geliştiricilere yönelik Windows Phone 8.1 Developer Preview sürümü bu duyurudan birkaç gün sonra yayınlanmıştı. Yeni özellikleri denemek için acele eden Windows Phone kullanıcılarının indirebildiği bu versiyon için daha önce yayınlanan iki güncellemeye bir yenisi daha eklendi.

Windows_Phone_8.1

- Reklam -

Windows Phone 8.1 Developer Preview’e geçen Windows Phone kullanıcılarının indirip yükleyebildiği bu üçüncü güncelleme, daha önceki güncellemelerin aksine herhangi bir özellik eklemiyor olsa da, yeni işletim sisteminde yaşanan bazı aksaklıkları gidermesi bekleniyor. İşletim sistemi için yayınlanan 8.10.12397.895 numaralı bu yeni güncellemenin, Windows Phone 8.1 genel kullanıcı kitlesine sunulmadan önce yayınlanan son güncelleme olmayacağı ve Microsoft’un işletim sisteminin son halini yayınlamadan önce birkaç güncellemede daha bulunacağı tahmin ediliyor.

Uncharted 4 Seriyi Sona Erdirebilir

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting