iPhone için WhatsApp yepyeni özellikler ile güncellendi!

iPhone için WhatsApp

iPhone için WhatsApp uygulaması bugün yepyeni özellikler ile güncellendi. WhatsApp’ın yeni özellikleri ile uygulamayı kullanmak daha da kolaylaşıyor. İşte iPhone için WhatsApp’a gelen güncellemenin detayları.

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda sticker özelliğini kullanıma sunan WhatsApp, bugün yayınlanan 2.19.10 güncellemesi ile yepyeni özellikler sunmaya devam ediyor.

3 kameralı iPhone 11 böyle görünecek!

WhatsApp aldığı bu güncelleme ile iMessage‘a rakip olacak gibi görünüyor. Uygulama üzerinden fotoğraf veya video düzenlerken, WhatsApp’taki sticker’ları da ekleyebiliyorsunuz.

Ayrıca en büyük yenilik gruplara gelen mesajları özel olarak cevaplama oluyor. Gruptan gelen bir mesajın üzerine tıklayarak, o kişiye özel olarak hızlı bir şekilde mesaj atabiliyorsunuz.

iPhone için WhatsApp’a gelen yenilikler!

Artık bir grup mesajını 1:1 sohbetinizde özel olarak cevaplayabilirsiniz. Bir grup sohbetinde bir mesaja uzun dokunun ve ardından “Diğer” ve “Özel Olarak Cevapla”‘yı seçin.

Bir fotoğraf veya videoyu düzenlerken, çıkartma eklemek için gülen yüz simgesine dokunabilirsiniz.

Durum sekmesinden, bir kişinin durumunu ön izlemek için artık 3D dokunuşu yapabilirsiniz.

WhatsApp’ın yeni özelliklerini kullanabilmek için App Store>Güncellemeler bölümünden uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.

iPhone için WhatsApp


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin