Ana sayfa Mobil Uygulamalar WhatsApp küçük işletmeler için katalog tanıtımı özelliği tanıtıldı!

WhatsApp küçük işletmeler için katalog tanıtımı özelliği tanıtıldı!

WhatsApp küçük işletmeler için katalog tanıtımı özelliği bugün tanıtıldı. Küçük işletmeler de artık katalog tanıtımı yapabilecek.

WhatsApp, işletmeler için geçtiğimiz aylarda Business uygulamasını kullanıma sunmuştu. Büyük çaplı işletmelere hitap eden WhatsApp Business sayesinde, WhatsApp üzerinden kurumsal olarak iletişim sağlanabiliyordu.

iOS ve Android platformlarında yer alan WhatsApp Business uygulaması sayesinde hizmet veren kataloglar özelliği bugün küçük işletmeler için de duyuruldu. Kataloglar, işletmelerin ürünlerini sergilemeleri ve paylaşmaları için mobil bir vitrin olarak karşımıza çıktı. Bu özellik sayesinde insanlar kolayca satın almak istedikleri bir şeye göz atabiliyor ve keşfedebiliyor.

WhatsApp küçük işletmeler için katalog tanıtımı

Katalog özelliği bugünden itibaren Brezilya, Almanya, Hindistan, Endonezya, Meksika, Birleşik Krallık ve ABD‘de hem Android hem de iOS’te WhatsApp Business uygulamasını kullanan işletmelere sunuluyor. Yakında bütün dünyanın kullanımına sunulacak.

YouTube Hizmet Koşulları yenileniyor!

WhatsApp Business uygulamasını App Store ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu özellik Türkiye’de kullanılmasa da eğer bir işletemeye sahipseniz işletme hesabı oluşturabileceğinizi ve diğer özellikleri kullanabileceğinizi belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler