Ana sayfa Mobil Uygulamalar WhatsApp iletişim adresleri burada!

WhatsApp iletişim adresleri burada!

WhatsApp’ta yaşadığınız sorunlar için WhatsApp ekibi ile iletişime geçebileceğinizi biliyor muydunuz? Biz de sizler için WhatsApp iletişim adresleri listesini bir araya getirdik. Her platforma göre farklı olan WhatsApp’ın iletişim adresleri burada.

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, sorunsuz bir mesajlaşma deneyimi sunmak için sürekli güncellemeler alıyor. Ancak çok nadir de olsa bazı kullanıcılarda farklı WhatsApp sorunları ortaya çıkabiliyor. Bu sorunlar bazen güncellemeler ile de çözülemiyor. Peki, WhatsApp’ta bir sorun yaşadığınız zaman ne yapacaksınız?

iPhone için WhatsApp’a şifre koyma özelliği geldi!

WhatsApp’ın da diğer firmalar gibi müşteri hizmetleri bölümü bulunuyor. Farklı platformlara göre değişkenlik gösteren WhatsApp iletişim adresleri sayesinde sorununuzu WhatsApp ekibine aktarabilir ve çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

WhatsApp iletişim adresleri

Android telefonlar için WhatsApp iletişim: android_web@support.whatsapp.com

iPhone için WhatsApp iletişim: iphone_web@support.whatsapp.com

Web sürüm için WhatsApp iletişim: webclient_web@support.whatsapp.com

WhatsApp şikayet hattı (Genel) iletişim: support@whatsapp.com

Yukarıda belirttiğimiz iletişim adreslerine mail atarak sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinden de WhatsApp ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için; WhatsApp>Yardım>Bize ulaşın bölümünden sorununuzu bildirebilirsiniz.

WhatsApp iletişim adresleri

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Ocak ayının son...

Son Haberler