Ana SayfaCep TelefonuWhatsApp Artık SIM Kartsız

WhatsApp Artık SIM Kartsız

Pek çok kullanıcı sim kart olmadan WhatsApp uygulamasının kullanılamadığından şikayet etse de, aslında WhatsApp sim kartsız da kullanılabiliyor.

WhatsApp uygulaması bilinenin aksine sim kartsız da kullanılabiliyor. Üstelik bunun için gereken sadece sabit hat. Sabit hattınıza WhatsApp ile yapacağınız bir telefon görüşmesinden sonra, artık WhatsApp’ ınızı sim kartsız kullanabileceksiniz.google WhatsApp

Bunun için ilk yapmanız gereken WhatsApp uygulamasını kurmanız. Daha sonrasında herhangi bir hat takılı olmadığı için WhatsApp sizden bir telefon numarası isteyecektir. Burada tek yapmanız gereken sabit hat numaranızı vermeniz. Girdiğiniz telefon numarasına WhatsApp mesaj gönderecek ve sizden gönderdiği mesajdaki kodu isteyecek. Ancak sabit hat numaranızı vereceğiniz için mesajı alma durumunuz yok. 5 dakikalık bekleme süresinin ardından, herhangi bir mesaj iletilmesiği için WhatsApp sizi arayacak ve kodu öğrenip öğrenmemek istediğiniz sorulacak. Kodu öğrendikten sonra da kodu sisteme girmek kalıyor.

Artık bu işlemlerden sonra kablosuz ağ yardımıyla herhangi bir SIM kullanmadan WhatsApp’ı kullanabilirsiniz.

1 Yorum

  1. whatsapp’ı dediğiniz gibi kurmaya çalıştım ama verdiğim doğru sabit hattı “türkiye için geçersiz hat” diye bir hata veriyor. yapmam gereken bir şey varmı? eksik girdiğim bir yer varmı. bilen yardım ederse sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting