Ana SayfaHaberWarface Beta Sunucuları Açılıyor!

Warface Beta Sunucuları Açılıyor!

Online çağın seçkin geliştiricisi ve yayıncı firması Trion Worlds, dünyanın en büyük bağımsız Warface ‘in kapalı beta sürecini başlatıyor. Kapalı beta sunucuları, oyunun 2013 ilkbaharında gerçekleşecek resmi lansmanına kadar açık kalacak.

Oyuncular Warface’e, Crytek tarafından tasarlanan sosyal eğlence platformu GFACE® üzerinden ulaşacaklar. 17 Ocak Perşembe günü saat 19:00’da açılan Warface kapalı beta sunucuları, oyunun 2013 ilkbaharında gerçekleşecek resmi lansmanına kadar açık kalacak.

Konuyla ilgili olarak Crytek Yayın Genel Müdürü Dirk Metzger, “Çarpıcı grafik detaylara ve eşsiz bir oynanışa sahip bir first-person shooter arayan oyuncular için Trion Worlds ve Crytek birlikte çalışarak, Warface’i ortaya çıkarttı. Kapalı beta testine ön kayıt için davet edilen oyuncuların sayısı arttıkça, yaşadıkları deneyimin daha da gelişeceğini ve oyunun lansman öncesi son haline gelmesine katkıda bulunacaklarını umuyoruz” açıklamasında bulundu. Dünyanın en seçkin FPS stüdyolarından Crytek’in geliştirdiği; hızlı, dinamik ve heyecan dolu Warface için henüz kayıt yaptırmamış olan oyuncular, www.warface.com/tr linkinden kaydolabilirler.

Warface, oyuncuları acımasız bir askeri birim olan Blackwood’a karşı savaşmak için bir araya gelmiş, elit Warface takımının bir üyesi olmaya çağırıyor. Oyuncuların kendi aralarındaki sıcak çatışmaların (PvP) yanı sıra, birlikte düşmana karşı mücadele (PvE) imkanı sunan Warface, sürekli olarak eklenen yeni içerikler ile oyunculara ilerleyebilecekleri birçok seviye ve teçhizatlarını geliştirme olanağı tanıyor. Böylece oyuncuları her an tetikte tutarak, sıcak çatışmanın ortasında stratejilerini değiştirmeye sevk ediyor.warface

Warface hakkında www.warface.com/tr linkinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Trion Worlds Hakkında

Trion Worlds, online çağın yüksek kaliteli oyunlarının öncü yayıncı ve geliştirici firmasıdır. Yenilikçi geliştirme ve yayın platformundan güç alan Trion, oyunların geliştirilme, satış ve oynama şeklinde devrim yaratmaktadır. Trion’un dünya standartlarındaki ekibi yüksek kalitede, dinamik ve devasa sosyal özellikler içeren oyunlar geliştirmekte ve bunları en büyük oyun türleri ve platformlarında servis olarak sunmaktadır. Trion’ın oyunları arasında dünya çapında övgü toplayan Rift®, heyecanla beklenen End of Nations® ve Defiance™ bulunmaktadır.  Ana merkezi Redwood California’da bulunan Trion’ın, San Diego(California) ve Austin’de(Teksas) yer alan ofislerinin yanı sıra, Londra’da (İngiltere) Trion Worlds Europe bulunmaktadır.

Crytek Hakkında

Bağımsızlığını koruyarak, interaktif eğlence endüstrisinin öncü şirketi olmayı başaran Crytek GmbH (“Crytek”), üstün üç boyutlu oyun teknolojisi CryENGINE®‘i kullanarak, Xbox 360, Playstation 3, PC’de ve mobil cihazlarda etkileyici deneyimler yaratıp oyunun sınırlarını zorlamayı amaç edinmiştir.

Şirketin genel merkezi Almanya Frankfurt’tadır. Crytek’in ayrıca Kiev (Ukrayna), Budapeşte (Macaristan), Sofya (Bulgaristan), Seul (Güney Kore), Nottingham (İngiltere), Şangay (Çin) ve İstanbul (Türkiye) stüdyoları bulunmaktadır.

1999 yılında kuruluşundan bu yana aldığı pek çok ödülle oyun endüstrisindeki üstünlüğünü ortaya koyan Crytek, 2011 yılında  “En İyi Bağımsız Stüdyo Ödülü” ve 2010 yılında “Red Dot Tasarım Ödülü”nü kazanmıştır. Birçok ödül sahibi olan Crytek oyunları şunlardır:

• Far Cry®

• Crysis ® (“E3 2007 En İyi PC Oyunu” ,ve “Game Developers Choice 2008 (En İyi Teknoloji)

• Crysis Warhead® (IGN 2008 En İyi Grafik Teknolojisi)

• Crysis 2® (E3 2010 ve Gamescom 2010’da En İyi Savaş Oyunu) .

Daha fazla bilgi için www.crytek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ali Yavuz ŞAHİN
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting