Ana SayfaGenelVodafone Sadakat Programına Özel Ödül

Vodafone Sadakat Programına Özel Ödül

Vodafone Türkiye’nin abonelerine tüm yıl boyunca fırsatlar sunduğu akıllı telefon uygulaması Avantaj Cepte, Londra’da düzenlenen Loyalty Ödülleri’nden iki ödülle döndü.

Türkiye’de dijital dönüşüme ilham vererek abonelerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler geliştiren Vodafone, müşteri memnuniyetinde çıtayı yükseltmeyi hedefleyen programlarıyla övgü almaya devam ediyor. Vodafone, yılın en iyi müşteri sadakati programlarını değerlendiren ve Loyalty Magazine tarafından her yıl Londra’da gerçekleştirilen Loyalty Ödülleri galasından iki ödülle döndü.

Müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanan, yenilikçi ve öncü sadakat programlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen Loyalty Ödülleri’nde Ketchup Loyalty Ajansı ve AMVG ile birlikte hayata geçirdiği Vodafone Avantaj Cepte akıllı telefon uygulaması Loyalty Magazine Özel Ödülü’ne layık görüldü. Vodafone’un geliştirdiği mobil uygulama ayrıca En İyi Teknoloji Kullanımı dalında ödüllendirildi.

VF_LoyaltyOdulleri_1

Telekomünikasyondan finansa, turizmden gıdaya faklı sektörlerin katıldığı yarışma her yıl en yenilikçi müşteri bağlılığı programlarının yarattığı değeri ölçmeye ve değerlendirmeye odaklanıyor. Günümüzde müşteri memnuniyetinin anahtarı konumunda bulunan sadakat programlarının ödüllendirildiği yarışma, tüm sektörlerde müşterilerin hayatına değer katacak projelerin teşvik edilmesini hedefleyen bir platform sunuyor.

Avantaj Cepte ile Vodafone’lulara yıl boyu süren fırsatlar

Vodafone Türkiye’nin geliştirdiği ve sadece Vodafone’lulara özel bir akıllı telefon uygulaması olan “Avantaj Cepte” sayesinde Vodafone’lular yılın belli bir döneminde değil, 365 gün boyunca kendilerine özel indirimlerden faydalanabiliyor. Ayrıca bu indirimlerden bulundukları konuma göre anında ve kolayca haberdar oluyor. Mağaza üye kartlarının da sanal olarak içinde taşınabildiği Avantaj Cepte, Apple App Store ve Google Play mobil uygulama mağazalarından akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebiliyor. Vodafone’lular indirimlerden kolayca faydalansın diye; markaların sanal sadakat kartı uygulamaları, anlaşmalı markaların lokasyon bazlı tespit edilmesi ve bu markaların indirimlerinin tek platformda toplanması Avantaj Cepte ile gerçekleşmiş oluyor.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU