Vivo yeni telefonu 80w hızlı şarj ile geliyor

cc2

Vivo X80 söylentileri ortalıkta dolaşırken yepyeni bir cihaz hakkında bilgiler geldi. V2196A model numarasına sahip bu yeni cihaz 3C sertifikasını geçmiş durumda. Sertifika, yaklaşan bu cihazın şarj ayrıntılarını ortaya koyuyor.

3C listesi ilk olarak WHYLAB tarafından bildirildi, bu gizemli bir Vivo telefonunun piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Cihaz, 80W şarj desteği anlamına gelen 20V ve 4A şarj hızına sahip. Bu bir 5G telefon ve yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

80 hızlı şarj teknolojisi üst seviye modeller için daha standart hale geldiğinden, önceki standart – 66W hızlı şarj alt uç Vivo modellerine gidiyor gibi görünüyor. Önümüzdeki aylarda VivoX80, VivoX Fold, VivoX Note ve iQOO Neo6 alt markaları için telefon lansmanları olacak. Bu modellerin tamamı 80W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek.

Vivo

İlgili bir haberde, merakla beklenen Vivo X80 Pro’nun geçtiğimiz günlerde Sony IMX8 serisi sensörle geleceği konuşulmuştu. Cihazın kaputun altında V1 ISP ve Dimensity 9000 SoC’ye sahip olduğu bildiriliyor . Akıllı telefonun FHD+ çözünürlüğe sahip 6.78 inç 120Hz E5 AMOLED panel ile geldiği söyleniyor. LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile gelmesi bekleniyor. 4.700mAh bataryaya sahip olacak ve 80W şarj desteğinin yanı sıra 50W kablosuz hızlı şarj teknolojisine de sahip olacak.

Firmanın son zamanlarda yeni telefonları ile yeni bir çıkış yakaladığını söylemek gerekir, firmanın beklentisi de bu yeni cihazları ile bu çıkışını devam ettirmek. Bakalım bu yeni cihazlar nasıl bir satış rakamı yakalayacak.

Maserati tamamen elektrikli arabalara geçiş yapacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir