vivo X80 serisini 25 Nisan’da tanıtacak

vivo X80

vivo X80 serisine ait telefonlarını 25 Nisan’da tanıtacağını duyurdu. Ayrıca yeni amiral gemisi telefonu X80 Pro+’tan yeni bir görsel de paylaştı.

Bildiğiniz gibi vivo x80 serisi telefonlarını bu yaz piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önce çeşitli sızıntılarla karşımıza çıkan x80 serisi, vivo’nun yeni amiral gemisi akıllı telefonları olarak dikkat çekiyor.

x80 serisindeki telefonların resmi olarak tanıtılması beklenirken, vivo’dan beklenen açıklama geldi. Çin merkezli telefon üreticisi, dün bir açıklama yayınlayarak x80 serisindeki telefonlarını 25 Nisan’da tanıtacağını duyurdu.

Bu duyuru sırasında aynı zamanda vivo X80 Pro+’ın tasarımını gözler önüne seren yeni bir görsel de paylaşıldı.

vivo x80 2

vivo tarafından paylaşılan bu görselle birlikte bir kez daha yüzünü gösteren X80 Pro+, dört kameralı tasarımını bu yeni seride de koruyacak. Bu dört kameradan biri periskop lense sahip olacak. Yani vivo’nun yeni amiral gemisi bu konuda da öncülü X70 Pro+ ile aynı olacak. Kamera konusundaki en büyük farklılık ise arka kameradaki bu dört lensin yerleşiminde. X80 Pro+ bu konuda X70 Pro+’tan ziyade vivo X Note ve vivo X Fold’un tasarımını andırıyor.

Daha önce çıkan söylentilere göre X80 Pro+, Snapdragon Gen 1 yonga setinden güç alacak. Ancak X80 Pro+’ın yanı sıra bir de Dimensity 9000 kullanan bir x80 Pro modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

vivo’nun yeni amiral gemisi telefonlarıyla ilgili tüm bu sorular 25 Nisan’da cevap bulacak.

Sony Mobile tarih mi oluyor?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir