Vivo V23e 5G yonga seti ortaya çıktı

Vivo V21e 5G Hindistan lansmanı yapıldı! Teknik özellikler sızdırıldı

Hali hazırda Çin’de en çok telefon satan isim olan Vivo, 5G destekli model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Vivo V23e 5G yonga seti ortaya çıktı. Son dönemde giriş segmentine hitap eden 5G destekli modellerin sayısında önemli bir artış var. Bunun yanı sıra orta ve üst segmente hitap eden modellerin de geneli 5G teknolojisine kavuşmuş durumda.

Aslında bu çok da şaşırtıcı değil. Çünkü 5G hali hazırda Avrupa’nın büyük bir bölümünde aktif olarak kullanılmaya başladı. Asya’da ise Çin bu anlamda Avrupa’nın bile önünde yer alıyor. Dolayısıyla 5G destekli cihazların 2022 sonrasında genele yayılacağını söylemek çok da yanlış bir ifade olmayacaktır.

Elbette söz konusu 5G olduğunda fiyat etiketinin de biraz yükseldiğini biliyoruz. Her ne kadar ilk çıktığı zamana oranla 5G destekli telefonların fiyatları ucuzlamış olsa da hala 4G destekli telefonlarla arasında önemli fiyat farkları bulunuyor. Lakin bu da zamanla ortadan kaybolacaktır.

vivo v23e

Vivo V23e 5G yonga seti ortaya çıktı

5G destekli model sayısını her geçen gün arttıran isimlerden birisi de Vivo. Türkiye’de de kurumsal olarak hizmet veren Vivo, 5G tarafında önemli işler başardı. Nitekim başarmaya da devam ediyor.

Çinli üreticinin sızdırılan son modeli ise V23e 5G oldu. Geçtiğimiz gün telefonun bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Buna göre Vivo V23e 5G Mediatek tarafından üretilen Dimensity 810 yonga setinden güç alacak. Sistemini 8GB RAM ile destekleyecek olan telefonun minimum depolama alanı ise 128GB olacak.

Galaxy S21 FE canlı canlı görüntülendi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir