Ünlü Rap yıldızı Jufu, Immortals of Aveum’la iş birliği yaptı

Jufu

Jufu ’nun yeni teklisi “All Time Great”,  Immortals of Aveum ’un yeni çıkış fragmanında izleyenlerle buluşuyor.

EA Originals tarafından yayınlanan ve Ascendant Studios tarafından geliştirilen Immortals of Aveum’un çıkışına sadece sayılı günler kalmışken, hızla ünlenen rap sanatçısı Jufu, “All Time Great” şarkısıyla birlikte oyunun son fragmanına hayat verdi.

TikTok’taki 3,1 milyon hayranı tarafından Jufu olarak bilinen sosyal medya yıldızı ve rapçi Julian Jeanmarie, bu ortaklıkla ilgili konuşurken “All Time Great”in Immortals of Aveum’un kahramanı Jak’ın gücünü toplama ve kontrol etme yolculuğunu yansıttığını söyledi ve yeni teklisini duyurmak için Electronic Arts ve Ascendant Studios ile ortaklık yapmaktan ötürü son derece heyecanlı olduğunu belirtti.

Jufu

Ascendant Studios CEO’su ve Oyun Direktörü Bret Robbins, “Immortals of Aveum özünde, Jak’ın büyüdüğü ve benzersiz yeteneklerini kullanmayı öğrendiği bir kahraman yolculuğunu konu alıyor. Jufu da benzer bir yolculuk sürüyor ve müziği, Jak’ın kişiliğinin bir ifadesi olarak bizde yankı uyandırdı. Buna ek olarak, hip-hop, orkestra, elektronik, chill, ambient ve endüstriyel gibi birçok farklı müzik türünü içeren oyun müziklerimizin farklı yelpazesini vurgulamak için Jufu ile ortaklık yapmak kaçırılmayacak bir fırsat oldu” dedi ve ekledi: “Julian’la, ona ve oyunumuza özgün bir şekilde ortak olduğumuz için son derece heyecanlıyız.”

Immortals of Aveum‘da oyuncular, Jak’ın kontrolünü ele alarak onun bir “Öngörülemeyen” olduğunu keşfedecekler: Doğuştan gelen büyü yeteneğini hayatının ilerleyen dönemlerinde gösterebilmiş bir kişinin kontrolünü alarak, onun isteği dışında büyük bir savaşın ortasında gücünü göstermesinde rol oynayacaklar. Güçlü General Kirkan’ın ve Ölümsüzler adlı seçkin bir savaş büyücüleri tarikatının vesayeti altında Jak, Sigil olarak bilinen kadim bir gücü kontrol etmeye çalışacak ve Rasharn’ın güçlü komutanı Sandrakk’ı ve yardımcısı The Hand’i yenmek için üç büyü renginde -mavi, yeşil ve kırmızı- ustalaşmaya çabalayacak. Everwar’ın her iki tarafındaki güçlü sihir ustaları ve lejyonların savaşında Jak ve Ölümsüzler, Everwar’ın kaderini değiştirmek ve Aveum’un problemli geçmişinin gizemlerini ortaya çıkarmak için büyük bir mücadele içine girecekler.

Immortals of Aveum 22 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de EA uygulaması, Steam ve Epic Games aracılığıyla satışa sunulacak. Oyunun Deluxe sürümünü satın alan oyuncular özel bir Sigil, üç adet yüzük, iki bilezik ve üç tane de toteme sahip olabilecekler.

Egzersiz faydalarını içeren iğne geliştiriliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir