Ünlü analist Dogecoin’e dikkat çekti!

Elon Musk Doge

Kripto para piyasasında bir SHIB fırtınasıdır gidiyor. Bu fırtınada analistler bir süredir sessiz kalan Doge coin’e dikkat çekiyorlar. İşte detaylar.

Ünlü analist Dogecoin’e dikkat çekti! Kripto para piyasasını az çok takip edenlerin de bildiği üzere son bir haftadır Shiba Inu fırtınası esiyor. Bu fırtına kapsamında Shiba Inu yatırımcılarının parasını 3’e katladığını söyleyebiliriz. SHIB hızla değer kazanırken, bir diğer Inu coini olan Doge coin ise yerinde saymaya devam ediyor.

Durum değerlendirmesi yapan analistler, Doge coin’in kısa vadede bir patlama yapacağını düşünüyorlar. Peki gerçekten Doge coin bu tarz bir patlamaya imza atabilir mi?

dogecoin

Ünlü analist Dogecoin’e dikkat çekti!

Dogecoin geçtiğimiz Mayıs ayında önemli bir zirveye imzasını atmış ve 0.6 dolar seviyesine kadar yükselmişti. Dogecoin bu seviyelerdeyken genel beklenti 1 doların aşılması yönündeydi. Elbette bu beklenti gerçekleşmedi.

Dogecoin 0.6 dolardan önemli bir çekilme yaşayarak 0.2 dolar seviyelerine kadar düştü. Sonrasında ufak bir hareketlenme olsa da Dogecoin bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştiremedi. Peki önümüzdeki süreçte geçmiştekine benzer bir patlama yaşanabilir mi?

Dogecoin’i analiz eden bazı analistler patlama noktasının sanılandan yakın olduğunu iddia etti. Elbette tarih verilmedi. Yani Doge şu tarihte yeni bir rekor kırar demek çok doğru olmayacaktır. Sonuç olarak önümüzdeki süreçte Dogecoin önemli bir yükseliş yakalayabilir.

Yine de dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Shiba Inu tekrardan coştu! İşte kritik seviyeler