Ana SayfaGenelUniversal Audio Spark eklentisi Windows'a geldi

Universal Audio Spark eklentisi Windows’a geldi

Bu yılın başlarında Universal Audio, Mac kullanıcılarına çeşitli eklentilere uygun maliyetli erişim sağlayan “Spark” adlı yeni bir abonelik hizmeti başlattı.

Universal Audio Spark eklentisi Windows’a geldi. Şimdi şirket, Spark’ın nihayet Windows 10 ve 11 PC’ler için mevcut olduğunu da duyurdu. PC’de sunulan hizmet, Mac hizmetine benzer şekilde çalışmak için herhangi bir Universal Audio donanımına ve hatta şirketin Apollo veya Volt ses arabirimlerine ihtiyaç duymuyor. Aboneliğe dahil olan eklentiler, kompresörler, reverbler ve gecikmelerin yanı sıra preamp’ler ve çeşitli enstrümanları içerirken, bir Windows bilgisayarda yerel olarak çalışacak.

Windows 11, bu yılın sonunda üçüncü taraf widget'ları sunacak

Şu anda Spark aboneleri diğerlerinin yanı sıra UA, Neve, Moog, API, Lexicon ve Teletronix’ten 17 eklentiye erişim sağlıyor ve zamanla daha fazlasının eklenmesi bekleniyor. Hizmete dahil olan bir eklentinin kalıcı lisansına zaten sahip olan üyeler, abonelik ücreti ödemek zorunda kalmadan Spark için ilgili yerel sürüme erişebilecekler.

Universal Audio Spark eklentisi Windows’a geldi

1 8

Spark’a dahil olan eklentilerin her biri yüzlerce dolara, bir abonelik ise ayda 20 dolara veya yılda 150 dolara mal oluyor.

Windows 11 kurumsal

Hizmetin sunduğundan daha fazla eklentiye ihtiyaç duymayanlar için uygun fiyatlı harika bir seçenek olabilir. Denemek isteyenler, abonelik yapmadan önce 14 günlük ücretsiz deneme için kaydolabilirken, Volt ses arabirimi sahipleri bunu bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilir.

Inter, Terra Luna’nın yaratıcısı için kırmızı bülten çıkardı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting