Ana sayfa Genel Ucuz Nintendo Switch Temmuz ayında satışa sunulacak

Ucuz Nintendo Switch Temmuz ayında satışa sunulacak

Nintendo’nun E3 2019’da tanıtması beklenilen ucuz Nintendo Switch modelinin Temmuz ayında satışa sunulacağı belirtildi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Oyun gündemini az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Nintendo şu aralar 2 yeni Switch modeli üzerinde çalışıyor. Bu modellerden birisi mevcut modelden daha ucuza satılacak. Diğeri ise ufak revizyonlar içerecek ve fiyatı da biraz daha yüksek olacak.

Geçtiğimiz günlerde Nikkei ucuz Nintendo Switch modeli ile teknik donanım olarak daha güçlü olan Switch modelinin 2019 bitmeden satışa sunulacağını iddia etmişti.

Ucuz Nintendo Switch modeli satışa hazır

Benzer bir iddia da Bloomberg’ten geldi. Bloomberg’de yayınlanan bir haberde Japon konsol devine yakın olan isimlerden edinilen bilgilere yer verilmiş. Bu bilgilere göre ucuz Nintendo Switch modeli Temmuz ayı bitmeden raflardaki yerini almış olacak. Teknik donanım açısından daha güçlü olan modelin ise 2019 bitmeden satışa sunulacağı belirtiliyor.

Burada önemli bir nokta mevcut. Zira Bloomberg, revizyona uğrayacak olan Nintendo Switch modelinin mevcut modelden çok da farklı olmayacağını belirtiyor. Yani güç açısından iki konsol arasında öyle önemli bir fark bulunmayacakmış.

Nikkei ise revize edilecek olan modelin teknik donanım açısından mevcut modelden hayli güçlü olacağını açıklamıştı. Hatta bu sayede yeni Switch’in PS4 ve Xbox One için çıkan yeni AAA oyunlarını da çalıştırabileceği iddia edilmişti.

Görünen o ki şimdilik revize Switch modeli ile ilgili bir bilinmezlik mevcut. Nitekim Nintendo’dan net bir açıklama gelmeden bu bilinmezliğin aşılması da mümkün görünmüyor.

Nintendo Switch, Nintendo 64’ü solladı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy Z Flip! Katlanabilir ekranlı bu telefona ihtiyaç var mı?

Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni Galaxy S20 ailesini görücüye çıkardı. Bu esnada sürpriz bir üye daha kendini gösterdi, ki bu...

Son Haberler