Ana sayfa Oyun Super Mario Maker 2 çıkış tarihi belli oldu!

Super Mario Maker 2 çıkış tarihi belli oldu!

Nintendo Switch için geliştirilen Super Mario Maker 2 oyununun çıkış tarihi belli oldu. Mario Maker 2 çok yakında bizlerle birlikte olacak.

Nintendo, Wii U ve 3DS döneminde kendi Mario bölümlerinizi tasarlayabildiğiniz ve bu bölümleri internette paylaşabildiğiniz Super Mario Maker ile karşımıza çıkmıştı. Nintendo Switch’in tanıtılmasından sonra Super Smash Bros.‘tan sonra en çok beklenen oyunlardan biri olan Mario Maker 2, geçtiğimiz aylarda düzenlenen Nintendo Direct etkinliğinde duyurulmuştu.

İşte Super Mario Maker 2 çıkış tarihi!

Serinin ikinci oyununda; bölüm oluşturmak daha fazla item ve oynanabilir karakter olması dikkat çekmişti. Yaz aylarında çıkacak denilen oyunun bugün resmi çıkış tarihi belli oldu. Amazon’dan sızan bilgilere göre; 28 Haziran 2019 tarihinde oyun Nintendo Switch sahipleri ile buluşacak.

Ucuz Nintendo Switch Temmuz ayında satışa sunulacak

Oyunu Japonya’dan satın alanalar için ise SMM 2 temalı bir de stylus kalem hediye edilecek. Eğer bu oyunu Nintendo Switch’te oynamak istiyorsanız şimdiden stylus kalem satın almanızı öneriyoruz.

Super Mario Maker 2

Hem dijital hem de kutulu olarak satılacak olan SSM 2, 59.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Eğer oyunu Nintendo eShop’tan satın alırsanız bir sonraki alışverişinizde kullanmak için bakiye kazanabileceğinizi belirtelim. Bakalım serinin ikinci oyunu ilki kadar ses getirmeyi başarabilecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En iyi selfie çeken telefonlar Ocak 2020

Son yıllarda selfie fotoğrafları çekilmek kullanıcılar arasında popüler hale geldi. İşte meraklılarına en iyi selfie çeken telefonlar Ocak 2020 listesi! Birkaç sene öncesine kadar hayatımızda...

Son Haberler