Twitch, reklamsız Turbo hizmeti için fiyatları yükseltiyor

Twitch Hikayeler özelliği için kolları sıvadı

Canlı yayınları sürekli reklamlarla kesintiye uğramadan izlemek için biraz daha fazla ödemeye hazır olun. Twitch reklamsız Turbo abonelik planı, fiyatını ABD’de ayda 9 dolardan 12 dolara yükseltiyor. İşte tüm detaylar.

Twitch, bu fiyat artışına eşlik edecek hiçbir özellik değişikliği veya eklenti sunmadı. Turbo’nun aylık maliyeti tüm dünyada artıyor, bu nedenle ülkemizin değiştirilmiş fiyatlandırması farklı olacaktır. Mevcut Turbo aboneleri, Perşembe günü gönderilen e-postalarla fiyat değişiklikleri hakkında bilgilendirildi, ancak uzun süreli kullanıcılar için bazı iyi haberler var. İptal edip yeniden abone olmanız gerekmesine rağmen, bazı ülkeler daha düşük yeni bir aylık fiyatla karşılaşacak. Ayrıca, mevcut kullanıcılar, yeni fiyatı kabul etmeye zorlanana kadar üç aylık bir ödemesiz süreye sahip olacak. Yeni aboneler böyle bir ödemesiz süre almayacak.

Twitch, reklamsız Turbo hizmeti için fiyatları yükseltiyor

Yeni Hyundai KONA

Bu önemli artış, Amazon’un sahibi olduğu Twitch’in yeni bir CEO’ya sahip olmasının ve ana şirketi genelinde zorunlu maliyet azaltma önlemlerinin bir parçası olarak yaklaşık 400 çalışanını işten çıkarmasından hemen sonra geldi. Fiyat artışının yanı sıra yeni özellikler duyurulmamış olsa da Twitch, güncellemelerin “Turbo’yu daha da iyi ve daha alakalı hale getirmek için yolda” olduğunu duyurdu. Turbo’nun birincil kancası, tüm Twitch platformunda reklamsız bir deneyim sunuyor ancak aynı zamanda daha fazla emoji, özel sohbet kullanıcı adı renkleri ve artırılmış yayın depolama alanı gibi bazı küçük avantajlar da sunuyor. Güncellenen fiyatlandırma modeli bugün başlıyor.

Xiaomi 13 Ultra modelinin Avrupa raflarıyla kavuşmasına oldukça kısa bir süre kaldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir