Ana SayfaGenelTwitch önemli bir değişiklik yapacak!

Twitch önemli bir değişiklik yapacak!

Twitch, bu Ekim ayında San Diego’da bir etkinlik düzenleyecekti. Ancak bu etkinlik ile ilgili yeni bir duyuru yapıldı. İşte detayar.

Maymun çiçeği ve devam eden COVID-19 tehdidinin ortasında şirket bir maskesiz kongre düzenlemeye hazırdı. Ancak hem katılımcıları hem de kendi yayıncı ortaklarından bazılarının itirazları sonrasında bir değişiklik yapıldı. Etkinlikte maske ve aşı kartı kanıtı gerekecek. Şirket “Tüm geri bildirimlerinizi dinledik ve birçoğunuzun, özellikle bağışıklığı baskılanmış olanların ve onları destekleyenlerin, TwitchCon San Diego’ya şahsen katılırken kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak için daha sıkı sağlık önlemleri istediğini biliyoruz.” ifadelerini kullandı. Biletlerin satışa çıktığını duyuran şirketin blog yazısında büyük bir etkinlik için heyecanlı olduklarını da duyurdu.

Twitch önemli bir değişiklik yapacak!

TwitchCon’a katılmak için 5 yaş ve üstü katılımcıların artık burnu ve ağzı tamamen kaplayan ve en az iki doz COVID-19 aşısı kanıtı veya negatif bir COVID-19 kaydı ibraz etmesi gereken sıkı bir maske takmaları gerekiyor. TwitchCon’un güncellenmiş sağlık önlemleri duyurusuna göre, etkinlikten en fazla 72 saat önce test olmanız gerekli.

Bununla birlikte, son dönemlerde virüse maruz kalan herkesin 10 gün boyunca yüksek kaliteli bir maske takması ve beş gün sonra test yaptırması gerektiğini ve COVID-19 için gerçekten pozitif çıkanların en az beş gün karantinaya alması, en az 10 gün boyunca maske takması gerektiği söyleniyor.

No More Ransom 1,5 milyon kişiye yardımcı oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting