Ana SayfaGenelTwitch Neymar hesabını engelledi işte merak edilen detaylar

Twitch Neymar hesabını engelledi işte merak edilen detaylar

Son dönemlerin en çok tercih edilen yayın platformlarından Twitch, Neymar hesabını engelleme kararı aldı. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

Oyuncular için geliştirilen bir yayın platformu olan Twitch, Neymar hesabını banladı. Bu durum hiç kimse tarafından beklenmiyordu ve büyük bir şaşkınlık yarattı. O, Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi gibi oyunculardan sonra bilinen en iyi futbolcular arasında yer alıyordu.

Neymar’ın başka bir tutkusu ise Twitch üzerinden oyunlar yayınlamaktı. Birçok kişi onun oynadığı oyunları yakından takip ediyordu. Şimdi ise ne yazık ki bu oyunları takip edecek bir hesap kalmadı.

Twitch henüz bir açıklama yapmadı

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Neymar’ın Twitch hesabına girdiğinizde bir yazı ile karşılaşıyorsunuz. Burada “bir zaman makinesine sahip değilseniz bu içerik artık ulaşılamaz demektir” ifadesi yer alıyor ve bu durum engelleme anlamına geliyor.

Neymar ve Twitch konu ile alakalı bir açıklama yapmadı. Hiç kimse böyle bir engellemenin neden yapıldığını tam olarak bilmiyor. Engelin kalıcı olarak mı yapıldığı yoksa geçici mi olduğu ise büyük bir muamma.

Popüler bir oyun platformu olan Twitch, genellikle lisansı olmayan müzikler kullanıldığında engelleme yapıyor. Bu durumda muhtemelen Neymar da lisansı olmadan bir şarkı kullandı. Platform için bu, genellikle yeterli bir sebep oluyor.

Son zamanlarda Twitch fenomenleri müziklerin lisansları hakkında engel yemeye başladı. Bu durum aynı zamanda, şirketin yayın hakları bölümünde de yer alıyor. Ancak henüz onun neden engellendiği net olarak bilinmiyor. Sizce Neymar neden banlandı? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting