Ana sayfa Yazılım Türkiye'de çalışan en iyi VPN uygulamaları - 2020

Türkiye’de çalışan en iyi VPN uygulamaları – 2020

Ne yazık ki ülkemizde dilediğimiz her web sitesine erişmek pek mümkün değil. İşte bu sorunu çözmek için kullanılan en iyi VPN uygulamaları.

Günümüzde internet, özgürlük olarak lanse ediliyor. Gerçekten de internet sayesinde dilediğimiz yerden, dilediğimiz bilgiye, özgürce erişebiliyoruz. İnternetin olmadığı ya da bu kadar yaygınlaşmadığı yıllarda, kafanıza bir soru takıldığında onun cevabını bulmak pek mümkün değildi. Ya çevrenizde bilen birisine sormanız ya da kütüphane yollarını arşınlamanız gerekiyordu. Dolayısıyla bilgiye ulaşmak pek de kolay değildi.

Fakat günümüzde, web siteleri sayesinde dilediğimiz bilgiye, dilediğimiz anda ulaşabiliyoruz. Lakin kimi zaman girmek istediğimiz web sitesi çeşitli nedenlerden ötürü engellenmiş olabiliyor.

Örneğin dünyanın en büyük kütüphanesi olan Vikipedi’ye şu anda ülkemizden erişim pek de mümkün değil. Bu yüzden insanlar genel olarak Vikipedi gibi yasaklı sitelere girebilmek için VPN uygulamaları kullanıyorlar.

iPhone 12 çıkış tarihi ertelenebilir

Peki, normalde yasaklı olan sitelere girebilmek için kullanılan en iyi VPN uygulamaları hangileri? Bu yazımızda sizlere en popüler VPN uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Listemize geçmeden önce dip not olarak önemli bir detayı sizlerle paylaşmamız gerekiyor. Normal şartlarda mahkeme kararı ile kapatılan sitelere girmeniz yasal olmayabilir. Bu sebepten ötürü VPN uygulamalarını kullanırken, bu gerçeği göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca listede yer alan VPN uygulamalarının hiç birinin tam anlamıyla güvenli olmadığını da unutmamanızı hatırlatırız.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri en iyi VPN programları listemiz ile başbaşa bırakalım.

En iyi VPN uygulamaları

1.1.1.1 CloudFlare

Sadece iOS ve Android platformlarında yer alanan 1.1.1.1 CloudFlare VPN, ücretsiz olarak size 5 GB kota sunuyor. Dilerseniz ayda 9,99 TL ödeyerek kota sınırı ortadan kaldırabilirsiniz. Mobilde VPN kullanacaksanız hem güvenliğiniz hem de hız için 1.1.1.1 CloudFlare VPN’i kullanmanızı tavsiye ederiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler