Ana SayfaGenelTürkiye şokta: Haydar Dümen hayatını kaybetti!

Türkiye şokta: Haydar Dümen hayatını kaybetti!

Posta gazetesi yazarı ve Psikiyatrist Haydar Dümen hayata veda etti. İşte detaylar!

Türkiye şokta: Haydar Dümen hayatını kaybetti! Türkiye bir önemli tıp adamını daha kaybetti. Aynı zamanda Posta gazetesinde yazarlık da yapan ve cinsel yaşam konusunda yazdığı yazılarla bilinen Dr. Haydar Dümen, vefat etti. Ünlü ismin neden vefat ettiği merak edilirken beklenen açıklama hastane tarafından yapıldı. Buna göre Haydar Dümen’in vefat etme sebebi koronavirüse bağlı kalp durması. Gelen bilgilere göre 90 yaşındaki Dümen, 30 Ocak 2022 tarihinden beri koronavirüs sebebiyle Beykent Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu.

1955 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Haydar Dümen, 1958 yılında ise nöropsikiyatri uzmanı olmuştu. Uzun zamandır yazın hayatına önem veren Dümen’in cinsel yaşam anlamında yapmış olduğu yorumlar fazlasıyla ilgi görüyordu. Bilgilendirici eserler da kaleme alan Dümen, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

1 1

Türkiye şokta: Haydar Dümen hayatını kaybetti!

Posta gazetesindeki yazıları ile bilinen Dr. Haydar Dümen hayatını kaybetti. Uzun zamandır tedavi altında olan Dümen, koronavirüse yakalanmıştı. 10 Şubat günü koronavirüse bağlı olarak hayata gözlerini yuman 90 yaşındaki seksolog, bugün toprağa verildi. Renkli yazıları ile uzun zamandır hayatımızda olan ve soru cevap şeklindeki köşesinde ilgi konusu olan Haydar Dümen hayvanlara olan sevgisi ile de biliniyordu. Uzun süredir Posta gazetesindeki köşesiyle okurlarının karşısına çıkan Dümen’in yerini kimin dolduracağı ise şimdilik meçhul.

ARM aşkı Nvidia’ya pahalıya mal oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting