Ana SayfaGenelLG 27UP550 : OnScreen özellikli yüksek görüntü kalitesi

LG 27UP550 : OnScreen özellikli yüksek görüntü kalitesi

LG , 27 İnç UHD 4K (3840×2160) IPS Panele sahip, sRGB %98 (Tipik) ile HDR10 AMD FreeSync, USB Type-C, HDMI, Display Port Uyumu, OnScreen Control özellikleri olan, yüksekliği, ekseni, eğimi ayarlanabilir standlı LG 27UP550 ’yi işi ve hobisi detaylarla ilgili olan herkes için sunuyor.

Kullanıcıların 4K ve HDR içeriğin keyfini hayal ettiği gibi çıkarmasını sağlayan LG UHD 4K monitör LG 27UP550 , OnScreen Control özelliği ile, ekranı bölerek veya sadece birkaç tıkla temel monitör seçeneklerini ayarlayarak çalışma alanının özelleştirilmesine olanak tanıyor.

Böylelikle, öğretmen, öğrenci, araştırma görevlileri, ofis çalışanları, içerik üreticileri ve çevirmenler gibi işi okumakla ilgili olanlara gerçek bir kolaylık sağlanıyor. Ergonomik standı ile, kullanıcıların ekranın yüksekliğini, eğimini ve eksenini en uygun konuma getirmesini kolaylaştıran LG 27UP550 , USB Type-C bağlantısı ile, tek bir kablo üzerinden aynı anda 4K görüntü, veri aktarımı ve bağlı cihaz şarjı (96 W’a kadar) elde edilmesine olanak tanıyor.

LG 27UP550

LG27UP550 , günümüzde bir çok içerikte uygulanan HDR10 (yüksek dinamik aralık) ile uyumlu olması nedeniyle, izleyicilerin içeriğin çarpıcı renklerinin keyfini çıkarmasını sağlayan belirli renk ve parlaklık seviyelerini destekliyor. sRGB spektrumunun %98’ini kapsayan IPS ekran, olağanüstü renk doğruluğu ve geniş izleme açısı sunarak canlı sahneler oluşturmak için yüksek kaliteli bir renk ortaya koyuyor ve eğlence içeriklerinden en iyi performansın almasını sağlıyor. Video ve fotoğraf editörleri gibi en ufak ayrıntılara kadar hakim olmak isteyenler için mükemmel görüntü sunuyor.

LG27UP550 ile Büyüleyici Oyun Deneyimi

LG 27UP550, sadece kaliteli görüntü ve heyecan sunmakla kalmıyor, aynı zamanda oyun deneyimini zenginleştiren AMD FreeSync, Oyun Modu, Dinamik Hareket Senkronizasyonu ve Siyah Dengeleyici gibi özellikler de sağlıyor.

Oyuncular, AMD FreeSync teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşayabiliyorlar. Ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldırıyor.

Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile giriş gecikmesini azaltabiliyor, böylelikle oyuncular kritik anları gerçek zamanlı olarak yakalayabiliyor. Siyah Dengeleyici ise, oyuncuların en karanlık yerlerde saklanan keskin nişancıları görmesine ve flaş patladığında hızla kaçmasına yardımcı oluyor.

Apple Watch Series 8 selefinden ne kadar üstün? İşte yanıtı

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting