Türk tasarımcıdan göz kamaştıran iOS 13 konsepti!

Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, iOS 13 konsepti ile karşımıza çıktı. iPhone sahiplerinin uzun yıllardır beklediği özellikleri iOS 13 konseptinden harmanlayan Avdan, göz kamaştıran bir video ile karşımıza çıktı.

Apple, yeniliklerini yavaş yavaş sunması ile eleştirilere sık sık maruz kalıyor. iOS 12 ile karanlık tema özelliğini sunmayarak hayal kırıklığı yaratan Apple’ın, iOS 13 ile artık bu opsiyonu kesin sunması bekleniyor.

Türk tasarımcı olan Kamer Kaan Avdan, iPhone kullanıcılarının uzun yıllardır beklediği özellikleri iOS 13 konseptinde çok güzel harmanlayarak bugün karşımıza çıktı.

Avdan‘ın iOS 13 konseptinde karanlık tema, birden fazla Apple ID kullanma, iPhone ekranını ikiye bölme, müzik uygulaması için coverflow ve always on display özellikleri yer alıyor.

iOS 13 konsepti

iPhone 11 için yeni konsept videosu yayınlandı

Konseptte ayrıca yenilenmiş uygulama simgeleri ve dinamik uygulamala simgeleri dikkat çekiyor.

Dinamik simgelerde, örneğin; biri mesaj attığında mesajlar uygulamasında o kişinin varsa fotoğrafı görünüyor. Oldukça güzel olan bu özelliğin geleceğini maalesef ki pek sanmıyoruz.

Apple’ın iOS 13 sürümünü Haziran ayında tanıtacağı WWDC 19 etkinliğinde tanıtacağını belirtelim. Bakalım uzun zamandır beklenen yenilikler iOS 13 güncellemesi ile sunulacak mı?

İşte Türk tasarımcıdan iOS 13 konsepti

 

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin