Ana Sayfa Haber Dropbox Kullanıcılar Tarafından Tercih Ediliyor mu?

Dropbox Kullanıcılar Tarafından Tercih Ediliyor mu?

Dropbox hakkında neler biliyorsunuz? Dosylarınızı paylaşmak, yedeklemek veya taşımak için kullanılan bir uygulamayı sizce kaç kişi tercih ediyor?

Dropbox’ın yöneticilerinden Drew Houston Dünya Mobil Kongresi kapsamında açıklamalarda bulundu. Özellikle Android akıllı telefon kullanıcılarına yönelik sunduğu Bulut Bilişim çözümüyle son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Dropbox’ın yüzü gülüyor. Günde Dropbox üzerine 1 milyar upload yapıldığını söyleyen yetkililer bu uploadların 500 milyon cihazdan yapıldığının altını çiziyor. Dropbox’ın yayınladığı bu rakamları duyuncu oldukça şaşırdık aslında. Bu minik uygulamanın bu kadar fazla kullanılması ilginç. dropbox-1-billion-uploads

Drew Houston yaptığı açıklamada Dropbox’ın yeni güncellemeler ile daha fazla özelliğe sahip olacağı bilgisini de verdi. Bu yeni özelliklerden bir tanesi Aile planı olacak ve kullanıcılar aileleriyle birlikte dosya paylaşımlarını kişilere göre ayarlayabilecek. Bu sayede aile içerisindeki videolar, resimler ve dosyalar aynı aileye üye kullanıcılar tarafından görülebilecek. Aile üyelerinin yapması gereken şey ise üye listesinden kullanıcıları ayarlamak ve dosya yüklerken sadece Aile sekmesine tıklamak olacak. Bu yeni özelliğin önümüzdeki ay içerisinde Dropbox’a eklenmesi bekleniyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting