TTNET’ten Dect Telefon Hediyeli Yeni Kampanya!


TTNET, ev telefonu ve internet hizmetini, tek faturayla sunuyor. Üstelik yeni kampanya ile Siemens Gigaset dect telefon da ücretsiz!

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in müşterileri; sabit telefon hizmeti ve internet hizmeti ile birlikte hediye her yöne dakikalara ve ücretsiz dect telefonuna tek bir pakette, tek bir faturayla sahip olabiliyor.

Kampanya kapsamında yeni TTNET müşterileri modem dahil “NET6 + TTNET Alo 100 + dect telefon” paketini ayda 49,99 TL’ye; “NETLİMİTSİZ + TTNET Alo 100 + dect telefon paketini ise 69,99 TL’ye 12 ay taahhütlü olarak alabiliyor. Üstelik bu kampanyaya özel tüm TTNET Alo paketleriyle her yöne +100 dk konuşma da hediye. Siemens-Gigaset

Ayrıca TTNET Alo’da “Akşam 7’den Sabah 7’ye evden eve ücretsiz kampanyası” ile aylık 3.000 dakika ücretsiz konuşma fırsatı da sunuluyor. Müşteriler, hediye dakikalarını akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirlerarası ev telefonu aramalarında kullanabiliyor.

31 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin