Ana Sayfa Haber İnternet ve Ev Telefonu Bir Arada Ayda 48 TL Yerine 29,90 TL!

İnternet ve Ev Telefonu Bir Arada Ayda 48 TL Yerine 29,90 TL!

TTNET, 12 ay taahhüt veren yeni müşterilerine, ev telefonu ve internet hizmetini 12 boyunca indirimli sunuyor. 

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, yeni müşterileri için avantajlarla dolu kampanyalar sunmaya devam ediyor. Tüm Türkiye genelinde sunulan Avantajlı NET6 Kampanyası ile yeni müşteriler, 12 ay taahhüt süresince ev telefonu ve internet hizmetinden indirimli faydalanabiliyor. Müşteriler dilerse ev telefonu olmadan da internete sahip olabilecekleri yalın internet paketlerinden de aynı fiyatlarla yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında 6 GB kotalı NET6 internet ve konuştuğunuz kadarını ödediğiniz “TTNET Alo Konuştukça Öde” paketi 48 TL yerine 12 ay boyunca 29,90 TL’ye sunuluyor. Üstelik TTNET Alo’da “Akşam 7’den Sabah 7’ye evden eve ücretsiz kampanyası” ile aylık 3.000 dakika ücretsiz konuşma fırsatı sunuluyor. Müşteriler, hediye dakikalarını akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirler arası ev telefonu aramalarında kullanabiliyorlar.ttnet ev telefonu internet,

Kampanya kapsamında telefonsuz internetten faydalanmak isteyen müşteriler de Yalın NET6 paketinden 48 TL yerine 29,90 TL’ye satın alabiliyor.

31 Mart’a kadar geçerli olan kampanyada aylık 15 TL yalın erişim ücreti ve aylık 15 TL’lik TTNET Alo sabit ücreti de alınmıyor. Tüm TTNET satış kanallarından başvurulabilecek kampanya hakkında detaylı bilgiler ayrıcawww.ttnet.com.tr adresinde yer almaktadır.

TTNET Alo Konuştukça Öde Paketi: “TTNET Alo Konuştukça Öde” paketi, aranılan yöne ve konuşulan süreye bağlı olarak ücretlendiriliyor. Müşteriler, şehiriçi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası 1. kademe sabit telefon görüşmelerinin dakikasına sadece 10 kuruş ödüyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting