Ana SayfaDosya KonusuToyota Yaris fiyatlarında büyük düşüş

Toyota Yaris fiyatlarında büyük düşüş

Son ÖTV güncellemesinin ardından Toyota Yaris fiyatlarında da önemli indirimler gerçekleşti. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Toyota Yaris fiyatlarında büyük düşüş yaşandı. Malum geçtiğimiz ay ÖTV matrahlarında güncelleme olmuştu. Bu güncellemenin ardından tüm dengeler değişti. Özellikle de giriş seviyesinde yer alan otomobillerin fiyatlarında büyük düşüşler yaşandı. Öyle ki bazı otomobillerin fiyatı 50 bin TL’den fazla düştü.

ÖTV güncellemesi sonrasında fiyatı uygun seviyelere inen otomobillerden birisi de Yaris oldu. Toyota imzası taşıyan HB modeli gelen ÖTV düzenlemesi sonrasında 185 bin TL seviyesine kadar düştü. Tabi ki burada en boş modelden bahsettiğimizi hatırlatmamız gerekiyor. Keza otomobilin donanımını biraz iyileştirdiğinizde ödemeniz gereken ücret de 233 bin TL’ye çıkıyor.

Hali hazırda 200 bin TL altına alınabilecek çok fazla otomobil olmadığını düşünürsek Yaris’in 1.0 Vision modelinin hayli cazip göründüğünü söyleyebiliriz. Dilerseniz aşağıdan güncel Toyota Yaris fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Toyota Yaris fiyatlarında büyük düşüş

1.0 Vision
Fiyatı: 185.000 TL

Toyota Yaris fiyatlarında büyük düşüş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting