Tıp dünyası bu hastalığı konuşuyor! Herkes şaşkın!

sosyal medya 1

Gelin sizleri Aurore Pariente ile tanıştıralım. İlginç bir özelliğe sahip olan Pariente, dövme yaptırırken orgazm oluyor!

Tıp dünyası bu hastalığı konuşuyor! Herkes şaşkın! Ünlü sosyal medya fenomeni olan Aurore Pariente, yapmış olduğu açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü. Aynı zamanda bir dövme modeli de olan Pariente, şimdiye kadar vücudunun yüzde 70’lik kısmına dövme yaptırmış. Ancak ilginç olan nokta bu değil, güzel modelin haberimize konuk olmasının asıl sebebi, son yapmış olduğu açıklamalar. Buna göre Aurore Pariente, dövme yaptırdığı esnada enteresan bir şekilde orgazm olduğunu ifade ediyor.

sosyal medya 1

Tıp dünyası bu hastalığı konuşuyor! Herkes şaşkın!

Cinsellik hemen herkesin hayatında önemli bir yer ediniyor. Orgazm da cinselliğin parçalarından birisi ve cinsel yaşamın belki de en renkli noktası.

sosyal medya 2

Ancak bugünkü konumuz bununla bağlantılı olmakla birlikte biraz daha farklı. Sizleri sosyal medya fenomeni Aurore Pariente ile tanıştıracağız. Zira Pariente, bir dövme modeli ve dövme yaptırırken orgazm olduğunu söylediği açıklamalar ile bir anda sosyal medyada gündem olmayı başardı.

sosyal medya

7 milyondan fazla takipçisi olan genç kadın, 6 yıldır düzenli aralıklarla dövme yaptırıyor. Dövme yaptırırken hissettiği acı ile beraber orgazm olduğunu ifade eden güzel model, şu ifadeleri kullanıyor: “Dövme koltuğundayken dövmenin acısıyla birlikte birçok kez orgazm oldum. Açıklaması zor bir histi. Sevgilimle bile böyle bir şey yaşamamıştım. Seanslarda bu tarz durumların yaşandığını duymuştum ancak kendim yaşayana kadar inanmamıştım. Tatmin edici bir histi, inkar etmiyorum.” Peki sizin bu konudaki yorumunuz nedir? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YouTube artık kendi lansman sesine sahip


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir