Tinder yeni özelliği eşleşme ihtimalini artıracak: Partner bulmak kolaylaşıyor

Tinder yeni özelliği eşleşme

Tinder yeni özelliği eşleşme ihtimalini büyük oranda artıracak gibi görünüyor. Açıklanan bu yeni özellik kısa bir süre içerisinde kullanıma sunulacak. İşte Tinder özelliği ile ilgili ayrıntılar.

Tüm dünyada en çok kullanılan flörtleşme uygulamaları içerisinde yer alan Tinder yeni özelliği eşleşme ihtimalini artıracak. Hayatınıza renk katmasını istediğiniz bir partner arıyorsanız Tinder gibi platformlar kullanılabilir. Bu tür platformlar dijitalleşen dünyada büyük bir öneme sahip. Özellikle çok fazla sosyalleşme imkanı olmayan insanlar bu tür platformları kullanabilir.

Tinder tarafından geliştirilen özelliğin ismi müzik modu olacak. Spotify işbirliğiyle gelen bu yeni özellik karşınızdaki kişiyi çok daha yakından tanımanızı sağlıyor. En popüler arkadaşlık uygulamaları içerisinde yer alan Tinder bu yeni özellik ile birlikte eşleşme ihtimalinin yükseleceğini düşünüyor.

Tinder yeni özelliği eşleşme için büyük kolaylık sağlayacak

Tinder tarafından yapılan açıklamalarda kullanıcıların Spotify hesaplarına bağlanarak en favori müziklerini kendi profilinde paylaşması sağlanıyor. Böylece kullanıcılar sizin profilinize baktığında aynı zamanda favori şarkılarınızı görebiliyor. İsterlerse bu şarkıları dinleyip sizinle eşleşebiliyor.

Tinder yeni özelliği eşleşme

Uygulama özellikle Z kuşağı kullanıcılarının yüzde 40 gibi bir bölümünün favori şarkılarını profillerine eklediğini açıkladı. Profilinde beğendiği müzikleri paylaşanlar yüzde 10 oranında daha fazla eşleşme kazanıyor. Böylece partner bulma arayışları çok daha kısa bir süre içerisinde sonuçlanıyor.

Tinder kullanan muhabir IŞİD militanı şoku yaşadı: Böylesi görülmedi

Tinder yeni özelliği eşleşme ihtimali artırırken aynı zamanda renkli bir profil kazanmanızı sağlayabilir. Tinder özellikle son dönemlerde yaptığı yenilikler sayesinde TikTok ve Instagram gibi bir platform haline dönüştü. Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir