TikTok şifre çalma (2022 güncel yöntem)

TikTok hakkında şok iddia! Bazı hesaplar torpilli

Son dönemin popüler sosyal medya uygulamalarından TikTok’ta hesap hırsızlıkları arttı. Peki TikTok hesabınızı nasıl geri alacaksınız? Elbette bu sorunun birden fazla yanıtı var fakat biz sizler için en yaygın yöntemi mercek altına aldık. İşte detaylar.

TikTok şifre çalma (2022 güncel yöntem)! Sosyal medya tarafındaki yeni trendlerden birisi de TikTok oldu. İnsanların şarkılar eşliğinde çektikleri kısa ve komik videolar milyonlarca takipçiye ulaştı. Çin’den çıkıp tüm dünyaya yayılan TikTok, Türkiye’de de büyük ilgi gördü.

Peki TikTok fenomeni olmak için yapılması gerekenler neler? Aslına bakılırsa fenomenlere bakılınca yapılacak çok birşey olmadığını görüyoruz. Yani TikTok’ta fenomen olmanız, saçma sapan bir içeriğinizin patlamasına bağlı.

Diyelim ki onlarca saçma içeriğe rağmen hala istediğiniz izlenme ya da takipçiye ulaşamadınız. İşte o zaman yapmanız gereken şey çok basit.

Tiktok gizlilik ayarlarını değiştirdi!

TikTok şifre çalma (2022 güncel yöntem)

İnternette TikTok beğenisi ve takipçisi satın alabileceğiniz pek çok panel bulunuyor. Bu panellerden birisi aracılığıyla dilediğiniz kadar takipçi ya da beğeni satın alabilirsiniz. Elbette bunu belli bir düzende aralıksız gerçekleştirmeniz gerekiyor.

TikTok 27 milyon sterlin para cezası ile karşı karşıya

Yani bir gönderiye beğeni, izlenme satın alıp da diğer gönderilere satın almazsanız o zaman sizin için sıkıntı olabilir. Çünkü bir gönderisi 100K izlenip, diğer gönderisi 1K izlenen bir fenomen yok. Yüzden sizin de dengeli bir sistem kurmanız gerekiyor.

TikTok hakkında şok iddia! Bazı hesaplar torpilli

Tabi ki şunu da belirtmek gerekiyor. Çok fazla takipçi ve beğeniye abanıp TikTok’u uyandırmamanız gerekiyor. Aksi takdirde hesabınız banlanabilir. O yüzden zamana yayılarak hesabınıza tanımlanan izlenme ve beğenileri satın almanızı tavsiye ederiz. Elbette yine de tercih sizin.

Yılbaşı Gecesi filmi için ilk fragman yayınlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir