TikTok Onlyfans kullanıcılarına göz dikti

TikTok, yorumlarda bir 'beğenmeme' seçeneğini test ediyor

Popüler sosyal medya uygulaması TikTok, küçük yaştaki kullanıcılarına dair aldığı bir kararla gündeme gelmeyi başardı. İşte alınan karara dair tüm detaylar!

TikTok Onlyfans kullanıcılarına göz dikti. Bildiğiniz gibi günümüzde sosyal medya bir hayli güçlü hale geldi. Evde, işte, otobüste kısacası hemen her yerde elindeki telefona kitlenmiş insanları görüyoruz. Bu insanların telefona bu kadar bağımlı hale gelmesinin temel nedeni ise sosyal medya uygulamaları. Twitter, Instagram ve TikTok gibi platformlar, şu anda dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları olarak dikkat çekiyor. Ancak saydığımız bu platformlardaki içeriklerin çocuklara ne derece zararlı olduğu da ciddi bir tartışma konusu.

TikTok ve Oracle nihayet bir araya geldi!

TikTok Onlyfans kullanıcılarına göz dikti

İşte bu konuda en çok eleştirilen uygulama olan TikTok, ciddi bir karara imza attı. Buna göre TikTok’a gelecek yeni özellik sayesinde kullanıcılar, yayınlarını yetişkin konular ismiyle ayarlayabilecek ve böylece yayının 18 yaşından küçük kullanıcılar tarafından izlenmesi engellenmiş olacak.

TikTok ortadan kaldırılma

Burada hemen muhtemel bir yanlış anlaşılmayı da düzeltmiş olalım. TikTok erotik yayınların yapılması konusunda sert tavrını devam ettiriyor. Yani söz konusu platformda cinsel içerikli yayınların yapılması hala yasak diyebiliriz. Bu tarz bir yayın açıldığında yayın platformdan kaldırılacak.

TikTok avatar özelliği

Sözünü etmiş olduğumuz özelliğin henüz test aşamasında olduğunu da belirtmekte fayda var. Yani TikTok yayıncıları bu özelliği ancak önümüzdeki aylarda kullanabilecekler. Ayrıca bu adıma benzer bir adımı diğer sosyal medya uygulamalarının da atması kuvvetle muhtemel. Peki siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Snapchat şaşırtıcı bir hamle yaptı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir