Ana sayfa Genel The Wolf Among Us Sezon Finaline Yaklaştı

The Wolf Among Us Sezon Finaline Yaklaştı

TellTale Games tarafından geliştirilen The Wolf Among Us’ın Cry Wolf adını taşıyan ilk sezon finali, önümüzdeki günlerde oyunseverlere sunulacak.

Popüler The Walking Dead dizisinden uyarlanan ve oyunseverlere bölümlük maceralar sunan The Walking Dead oyunuyla büyük başarı yakalayan Telltale Games stüdyosu, şu sıralar oldukça yoğun bir dönemden geçiyor. Bir yandan Game of Thrones ve Borderlands gibi popüler serilerden uyarladığı yeni bölümlük oyunlar üzerinde çalışan stüdyo, bir yandan da mevcut serilerinden The Wolf Amongs Us‘ın bölümlerini yayınlamaya devam ediyor.

The_Wolf_Among_Us

Bill Willingham’ın Fables adlı çizgi roman serisinden uyarlanan The Wolf Among Us‘ın ilk bölümünü Ekim 2013’te yayınlayan Telltale Games, oyunun ilk sezonunu kapatmaya hazırlanıyor. The Wolf Among Us‘ın beğeni toplayan ilk sezonunu sonlandıracak olan ve Cry Wolf adını taşıyan beşinci bölüm, çok yakında serinin hayranlarına sunulacak. PC, Xbox 360, OS X ve PlayStation 3 için 8 Temmuz’da yayınlanacak olan yeni bölüm, 10 Temmuz’da da iOS ve PlayStation Vita kullanıcılarına sunulacak.

PES 2015 Hakkında Yeni Detaylar Paylaşıldı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler