Ana SayfaGundemTesla kablosuz güç kaynağı satışa çıktı!

Tesla kablosuz güç kaynağı satışa çıktı!

Dünyanın en popüler elektrikli otomobil üreticisi Tesla kablosuz güç kaynağı ile tekrar tüketicilerin karşısına çıktı. Taşınabilir kablosuz güç kaynağı markanın fanatikleri tarafından oldukça beğenildi.

ABD merkezli elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Model 3 için verdiği sürelerin gerisinde kalsa da farklı bir ürün ile yine sempati toplamayı başardı. Firma geçtiğimiz ay yeni kablosuz taşınabilir güç kaynağını satışa çıkarmıştı. 65 dolarlık fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunulan powerbank saatler içinde tükenmişti. Şimdi ise Tesla, ürünü tekrar listeledi ve fiyatı düşürdü. 65 dolardan 49 dolara düşürülen ürünü eski fiyattan alan tüketicilere para iadesi yapılacak.

Tesla kablosuz güç kaynağı özellikleri

Ürün “Tesla Wireless Charger” ismiyle listeleniyor. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan güç kaynağı, Qi standardında kablosuz şarj destekliyor. Yani Android ve iPhone cihazlar ile uyumlu çalışabiliyor. Ancak kullanmak isteyenler için üzerinde USB-C kablo da bulunuyor. Yani kablolu şekilde güç almak da mümkün. Güç kaynağının kapasitesi 6000 mAh olarak belirtiliyor. Kablosuz güç çıkışı 5W seviyesinde. Kablo ile 5V/1.5A çıkış alınabiliyor.

Tesla Wireless Charger

Yapılan 16 dolarlık indirimin, satın alanların kredi kartlarına otomatik olarak iade edileceğini Twitter üzerinden duyurulan firma, ürünün çok fazla talep edildiğini bu sebeple kargo sürelerinin gecikeceğini de belirtiyor. Daha önce de taşınabilir güç kaynağı üreten Tesla, kablosuz özelliğe sahip bir ürünle ilk defa karşımıza çıktı.

Elektrikli otomobile meraklı tüketicilere taşınabilir güç kaynağı satma fikri oldukça dikkat çekici ve hemen herkes tarafından beğenildiğini söyleyebiliriz.

General Mobile GM 9 Pro kamerasıyla çekilen fotoğraflar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU