TECNO SPARK 10 Pro hızlı bir giriş yaptı

TECNO SPARK 10 Pro

Yeni TECNO SPARK 10 Pro , 32MP ultra net ön kamerası, MediaTek Helio G88 oyun odaklı işlemcisi, 6,8 inç FHD optimum boyutlu geniş ekranı ve uygun fiyatı ile gençlerin gözdesi olacak.

TECNO, sevilen  SPARK Serisini Z kuşağı için yeniledi. 32MP süper net selfie kamerası ve 6,8 inç FHD optimum boyutlu büyük ekran ile donatılan SPARK 10 Pro kullanıcılara kendilerini ifade etmeleri için daha üstün bir deneyim sunuyor.

Yeni ürün serisindeki SPARK 10 Pro modelinde mevcut olan 32MP ultra net ön kamera, ayarlanabilir çift yumuşak aydınlatma flaşına sahip. Böylece genç neslin en iyi görünümlerini fotoğraflarına yansıtarak en güzel pozlarını kayıt altına almalarına olanak sağlıyor.

TECNO SPARK 10 Pro

Yüksek performanslı, oyun odaklı MediaTek Helio G88 işlemcisinden güç alan SPARK 10 Pro, sunduğu etkileyici performansı her açıdan desteklemek için devasa 16GB bellekle (8GB + 8GB artırılabilir RAM) ve 256GB ROM depolama alanıyla donatıldı.

TECNO SPARK 10 Pro ayrıca etkileyici bir görünüme ve rahat bir tutuş hissi sağlayan dayanıklı yaldızlı cam arka panele sahip. Tüm bu yenilikler,  SPARK 10 Pro’yu kendi fiyat segmentinde en üst düzeyde yüksek performans sunan selfie telefonu haline getiriyor.

TECNO SPARK 10 Pro

Serinin tümü hem ön hem de arka kameralarda yumuşak aydınlatma sağlayan çift flaşla donatıldı. 10 lükslük dahili yumuşak ışığı parlama yapmadan doğru miktarda aydınlatma sağlıyor ve ışık yoğunluğu farklı aydınlatma koşullarına uyum sağlamak üzere üç farklı seviyede ayarlanabiliyor.

Kullanıcıların her zaman mükemmel selfieler çekmesini sağlamak için tasarlanan SPARK 10 Pro ise, kusurları gizleyip ve güzelliği vurgulanırken, ön ve arka plan arasındaki parlaklık dengesinin sağlanması adına aşırı pozlama Süper Fener Algoritması tarafından anında düzeltiliyor.

Blizzard: Diablo 4’e ara verebilirsiniz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir